Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
39983 |
1919 całostka z usuniętym oznaczeniem waluty. | 90 PLN | 90 PLN | |
39984 |
40034 |
1922 dowód nadania telegramu z obiegu pocztowego z Włodzimierza Wołyńskiego. | 50 PLN | 50 PLN | |
40036 |
1923 pokwitowanie telegraficzne z Posady Olchowskiej. | 40 PLN | 40 PLN | |
40041 |
1926 kolumna Zygmunta, całostka z sygnaturą XII-926. | 90 PLN | 90 PLN | |
40059 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | 150 PLN | 150 PLN | |
40078 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 8 z obiegu pocztowego. | 25 PLN | 25 PLN | |
40082 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 17 i nadrukiem typ I. | 450 PLN | 450 PLN | |
40085 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 6 z obiegu pocztowego. | 35 PLN | 35 PLN | |
40086 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 i nadrukiem typ I. | 450 PLN | 450 PLN | |
40087 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 8 i nadrukiem typ I. | 450 PLN | 405 PLN | |
40101 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska, wysłana 30.XII.38 z miejscowości Wiązowna do Lublina; dobry stan zachowania (lewy górny róg słabszy). | 30 PLN | 30 PLN | |
40102 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz. | 100 PLN | 100 PLN | |
40103 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa. | 100 PLN | 100 PLN | |
40104 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów. | 100 PLN | 100 PLN | |
40106 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa. | 100 PLN | 100 PLN | |
40107 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 22 - Wilno. | 100 PLN | 90 PLN | |
40108 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa. | 100 PLN | 100 PLN | |
40109 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 27 - Hel. | 100 PLN | 100 PLN | |
40110 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie. | 100 PLN | 100 PLN | |
40112 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa. | 100 PLN | 100 PLN | |
40113 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa. | 100 PLN | 100 PLN | |
40114 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny. | 100 PLN | 100 PLN | |
40115 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20 z obiegu pocztowego ze Świdnika koło Lublina | 40 PLN | 40 PLN | |
40118 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz. | 160 PLN | 160 PLN | |
40121 |
1938 całostka z nadrukiem okolicznościowym wystawy filatelistycznej w Hamtramck, złamany górny prawy róg. | 80 PLN | 72 PLN | |
40122 |
1938 kartka wysłana pocztą lotniczą z Warszawy na Litwę, nie wypisana na odwrocie. | 150 PLN | 150 PLN | |
40124 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-). | 50 PLN | 45 PLN | |
40132 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz; bardzo dobry stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
40135 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 41 - Romańszczyzna Strzelno, Rotunda św.Prokopa; bardzo dobry stan zachowania. | 100 PLN | 90 PLN | |
40146 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 17. | 60 PLN | 60 PLN | |
40147 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 20 - Mikołaj Kopernik. | 140 PLN | 140 PLN | |
40149 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 24 - Maria Skłodowska Curie. | 140 PLN | 140 PLN | |
40150 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 25. | 60 PLN | 60 PLN | |
40153 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 28. | 60 PLN | 60 PLN | |
40154 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 29 - Fryderyk Chopin. | 140 PLN | 140 PLN | |
40155 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 30. | 60 PLN | 60 PLN | |
40157 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34. | 60 PLN | 60 PLN | |
40158 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 35. | 60 PLN | 60 PLN | |
40159 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36. | 60 PLN | 60 PLN |