Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
29437 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry. | 100 PLN | 100 PLN | |
29438 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | 100 PLN | 100 PLN | |
29460 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | 40 PLN | 40 PLN | |
29461 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus. | 50 PLN | 55 PLN | |
29474 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 w bardzo dobrym stanie. | 50 PLN | 50 PLN | |
29475 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52. | 50 PLN | 50 PLN | |
29483 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37. | 60 PLN | 60 PLN | |
29484 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50. | 60 PLN | 60 PLN | |
29485 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54. | 60 PLN | 60 PLN | |
29488 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22. | 60 PLN | 60 PLN | |
29489 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19. | 60 PLN | 60 PLN | |
29490 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13. | 60 PLN | 188 PLN | |
29494 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6. | 60 PLN | 60 PLN | |
29495 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4. | 60 PLN | 60 PLN | |
29497 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11 - Zygmunt Krasiński; bardzo dobry stan zachowania. | 60 PLN | 65 PLN | |
29498 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; bardzo dobry stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
29499 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 42 - Romańszczyzna: ŁĘCZYCA (woj. łódzkie) Portal kościoła parafialnego Św.Aleksego; doskonały stan zachowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
29504 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 45. | 60 PLN | 60 PLN | |
29506 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 44. | 60 PLN | 60 PLN | |
29508 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 59. | 60 PLN | 60 PLN | |
29512 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | 60 PLN | 60 PLN | |
29534 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13. | 150 PLN | 150 PLN | |
29571 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58 w bardzo dobrym stanie. | 150 PLN | 150 PLN | |
29580 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 11. | 50 PLN | 50 PLN | |
29581 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 czystych całostek ze wszystkimi ilustracjami, bardzo dobry stan zachowania (katalog Fischer 1.920.-). | 1 800 PLN | 1 800 PLN | |
29591 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowobiałym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, zezwolenie na druk petitem, karta wysłana 24.4.1946 z Wałbrzycha do Staszowa. | 20 PLN | 20 PLN | |
29606 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5. | 35 PLN | 35 PLN | |
29611 |
1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 1. | 60 PLN | 60 PLN | |
29616 |
1949 koperta "Alegoria Wiosny Ludów", czysta, bardzo dobry stan zachowania. | 160 PLN | 160 PLN | |
29620 |
1949 koperta "Bierut", bez hasła propagandowego, druk z I lub II walca (bez dodatkowych oznaczeń); dobry stan zachowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
29623 |
1949 koperta z hasłem propagandowym B, walec 5. | 100 PLN | 100 PLN | |
29625 |
1949 Bolesław Bierut, karton żółtobiały, sygnatura I.49, bez hasła propagandowego. | 120 PLN | 120 PLN | |
29660 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Bolesława Prusa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
29664 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 5-wierszowym i ilustracją 11. | 80 PLN | 80 PLN | |
29668 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 21. | 200 PLN | 210 PLN | |
29672 |
1950 groszy, koperta z podwójnym nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej. | 60 PLN | 80 PLN | |
29673 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie czarnej. | 60 PLN | 60 PLN | |
29674 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 15 w barwie fioletowej. | 60 PLN | 90 PLN | |
29675 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 12w barwie fioletowej. | 60 PLN | 60 PLN | |
29676 |
1950 groszy, koperta z podwójnym nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej. | 60 PLN | 70 PLN |