Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
10266 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW farby anilinowej, gwarancja i opis. | 75 PLN | 75 PLN | |
10306 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z silnie przesuniętym nadrukiem pierwszej formy, gwarancja. | 200 PLN | 170 PLN | |
10317 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z poz. 60 z rzadkim błędem występującym w części nakładu "spacja po cyfrze 5 i cienka trzecia kreska", nadruk GGW farbą anilinową, gwarancja i opis Schmutz. | 1 600 PLN | 1 400 PLN | |
10318 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "Poczto", poprawiana guma - widoczne na ząbkowaniu, gwarancja i oznaczenie (G). | 800 PLN | 800 PLN | |
10335 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 10 fen. w bardzo rzadkim kolorze różowoczerwonym z nadrukiem drugą formą (fi.300.-), gwarancja i opis. | 240 PLN | 240 PLN | |
10338 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "kropka w k", gwarancja i oznaczenie Berbeka. | 180 PLN | 180 PLN | |
10342 |
1918 wydanie PP/GGW, makulaturowy czworoblok z nadrukiem drugiej formy pobrudzony farbą drukarską, gwarancja Schmutz. | 600 PLN | 450 PLN | |
10355 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, górny znaczek z błędem "obniżone l", gwarancja i oznaczenie (bez oznaczenia odmiany) Berbeka. | 280 PLN | 280 PLN | |
10359 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze ultramaryny z nadrukiem drugiej formy, rzadki podstawowy znaczek katalogowany w katalogu Michla, ładny stan zachowania, fotoatest Petiuk. | 3 200 PLN | 3 858 PLN | |
10370 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 20 fen. w kolorze szafirowym z nadrukiem drugą formą, gwarancja i opis Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
10373 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze szafirowym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i opis Schmutz. | 300 PLN | 300 PLN | |
10405 |
1918 wydanie PP/GGW, sześcioblok z nadrukiem drugiej formy, dwa znaczki w parce z błędami "rozsunięte 25" i "kropka w P w Polska", oba znaczki z charakterystycznymi uszkodzeniami cyfry 2, bardzo rzadka pozycja w doskonałym stanie zachowania, katalog Fischer 13.200,- zł, fotoatest. | 10 000 PLN | 9 000 PLN | |
10414 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "kropka w P w Polska", gwarancja Mikulski i z oznaczeniem błędu Berbeka. | 500 PLN | 400 PLN | |
10418 |
1918 wydanie PP/GGW - NADRUK BŁYSZCZĄCY na ZNACZKU z I RZĘDU II FORMY, znaczek za 30 fen. w kolorach czerwonopomarańczowym i szaroczarnym z nadrukiem drugą formą - odległość miedzy trzecią i czwarta kreską 3,5 mm, kasowany na wycinku, gwarancja i opis odmiany Schmutz. | 400 PLN | 325 PLN | |
10440 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW błyszczący, gwarancja i opis Weźranowski. | 40 PLN | 40 PLN | |
10444 |
1918 wydanie PP/GGW, narożny czworoblok z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW farbą srebrzystą, parki z nadrukiem z pierwszego i drugiego rzędu z różnymi odstępami między drugą, a trzecią kreską, gwarancja i opis. | 200 PLN | 180 PLN | |
10471 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | 400 PLN | 400 PLN | |
10480 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie. | 90 PLN | 90 PLN | |
10514 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | 240 PLN | 240 PLN | |
10543 |
1918 drugie wydanie lubelskie, miejscowy list polecony na kopercie firmowej z Radomia 2.2.19 opłacony znaczkiem wydania lubelskiego i połówka znaczka austriackiej poczty polowej za 20 hal., w sumie lekko zawyżona opłata 55 hal. zamiast 50 hal., na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Petriuk. | 4 200 PLN | 3 500 PLN | |
10591 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47 z charakterystycznie uszkodzonymi literami P, podlepki, gwarancja i oznaczenie. | 1 800 PLN | 1 620 PLN | |
10599 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 200 PLN | 200 PLN | |
10607 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.68 (Fi.1600.-), piękny stan, sygnowany Michel, ZAF KATOWICE, gwarancja i opis Mikstein, Mikulski. | 1 600 PLN | 1 440 PLN | |
10611 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja. | 700 PLN | 700 PLN | |
10612 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 69, gwarancja i oznaczenie. | 80 PLN | 72 PLN | |
10613 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, gwarancja i oznaczenie. | 80 PLN | 72 PLN | |
10614 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 23, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 500 PLN | 425 PLN | |
10615 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 58, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 100 PLN | 90 PLN | |
10617 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.26, niewielki ślad podlepki, sygnowany E(ysmont), gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 230 PLN | 207 PLN | |
10635 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 92 z błędem "uszkodzone AA", gwarancja Petriuk. | 1 600 PLN | 1 440 PLN | |
10638 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | 120 PLN | 120 PLN | |
10645 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | 40 PLN | 40 PLN | |
10657 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 2, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
10663 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
10664 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej z poz. 65, gwarancja i oznaczenie. | 40 PLN | 40 PLN | |
10686 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja z opisem Miszczak. | 60 PLN | 60 PLN | |
10687 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", piękny stan, sygnowany KOHANE, gwarancja i opis Mikstein. | 300 PLN | 300 PLN | |
10688 |
1919 wydanie krakowskie, wycinek z przekazu pieniężnego z Łańcuta nadanego 24.4.19 opłaconego znaczkiem wydania krakowskiego i dwoma serii Komisji Rządzącej, znaczek krakowski uszkodzony. | 130 PLN | 130 PLN | |
10692 |
1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43-44, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 90 PLN | 90 PLN | |
10739 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 240 PLN | 200 PLN |