Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
26217 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura X-1938; druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura VII-1932, adresowany do Oszmiany, znak opłaty skasowany 25.10.1938 datownikiem "WILNO 1" z wyróżnikiem "j"; druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura VII-1932; 1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka); na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka (Fi.455.-). | Fi.Cp53-54 |
| 400 PLN | |
26218 |
1932 karta w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
26219 |
1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-). | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
26220 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 45 PLN | |
26221 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp 54 |
| 40 PLN | |
26222 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 3. | Fi.Cp55 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
26223 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26224 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26225 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26226 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26227 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26228 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26229 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26230 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26231 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26232 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26233 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 18. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26234 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 19. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26235 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 21. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26236 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26237 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26238 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26239 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN | |
26240 |
1933 całostka wydania z nadrukiem nowej wartości typ I. | Fi.Cp58I |
| 70 PLN | |
26241 |
1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze); karta dofrankowana i wysłana 6.X.1935 z urzędu Warszawa 2 do Kielc (opłata niezgodna z taryfą - 20 gr. zamiast 15 gr.), znaki opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "TYDZIEŃ SZKOŁY POWSZECHNEJ/ 2-8.X.35r./ ZŁÓŻ GROSZ NA BUDOWĘ/ PUBLICZNYCH SZKÓŁ POWSZECHNYCH" (Myślicki 35 118). | Fi.Cp58IIa |
| 50 PLN | |
26242 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, hasło propagandowe J - "TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ!", sygnatura (III-1934); nadruk w kolorze ciemnoniebieskim, matowy z prześwitującym rysunkiem; karta wysłana 10.1 ze Skarżyska-Kamiennej do Warszawy; minimalnie słabszy stan zachowania (lewy górny narożnik złamany, nadgięcia). | Fi.Cp59 |
| 40 PLN | |
26243 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania - na odwrocie karty na odpowiedź na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową (Fi.200.-). | Fi.Cp60 |
| 120 PLN | |
26244 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 19, nadruk typ I. | Fi.Cp61I |
| 320 PLN | |
26245 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 21, nadruk typ II. | Fi.Cp61II |
| 270 PLN SPRZEDANY | |
26246 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 27, nadruk typ II. | Fi.Cp61II |
| 270 PLN SPRZEDANY | |
26247 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 18, nadruk typ I. | Fi.Cp62I |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
26248 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 26. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
26249 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 23. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
26250 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 20, niewielkie plamki. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
26251 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 14, prawie niewidoczne złamanie w prawym dolnym narożniku. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
26252 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
26253 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 7. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
26254 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 8. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
26255 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 5. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
26256 |
1934 kartka z Torunia z sygnaturą XII-1934 i hasłem propagandowym K. | Fi.Cp65A |
| 40 PLN | |