Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
16898 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 19, nadruk typ I. | Fi.Cp61I |
| 320 PLN | |
16899 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 32, nadruk typ I. | Fi.Cp61I |
| 320 PLN SPRZEDANY | |
16900 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 7, nadruk typ II. | Fi.Cp61II |
| 320 PLN SPRZEDANY | |
16901 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 21, nadruk typ II. | Fi.Cp61II |
| 320 PLN | |
16902 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 27, nadruk typ II. | Fi.Cp61II |
| 320 PLN | |
16903 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 26, nadruk typ I. | Fi.Cp62I |
| 320 PLN SPRZEDANY | |
16904 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 18, nadruk typ I. | Fi.Cp62I |
| 320 PLN | |
16905 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 10, nadruk typ I. | Fi.Cp62I |
| 320 PLN SPRZEDANY | |
16906 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 3, nadruk typ I. | Fi.Cp62I |
| 360 PLN SPRZEDANY | |
16907 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 28, nadruk typ II. | Fi.Cp62II |
| 400 PLN SPRZEDANY | |
16908 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 26. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
16909 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 29. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
16910 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 25. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
16911 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 23. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
16912 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 21. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
16913 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 20, niewielkie plamki. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
16914 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
16915 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 15. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
16916 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 14, prawie niewidoczne złamanie w prawym dolnym narożniku. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
16917 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
16918 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
16919 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 11. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
16920 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 10. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
16921 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 9. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
16922 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 7. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
16923 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 8. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
16924 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 5. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN | |
16925 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 6. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
16926 |
1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 2. | Fi.Cp63 |
| 280 PLN SPRZEDANY | |
16927 |
1934 godło państwowe - 15 gr, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 13.II.935 z miejscowości Tłumacz do Lwowa, dobry stan zachowania (Fi.85.-). | Fi.Cp65B |
| 50 PLN | |
16928 |
1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi. | Fi.Cp58 |
| 25 PLN | |
16929 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa Centralny Instytut Wychowania Fizycznego, wysłana 23.IX.36 z Warszawy do Lwowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
16930 |
1936 kartka z sygnaturą IX-1934 z Wyszkowa do Ameryki, kartka pisana po hebrajsku. | Fi.Cp67 |
| 50 PLN | |
16931 |
1936 kartka z Radogoszczy do Wiednia, sygnatura IX-1934. | Fi.Cp67 |
| 40 PLN | |
16932 |
1936 kartka z sygnaturą XI-1936 z Warszawy do Wiednia. | Fi.Cp75 |
| 40 PLN | |
16933 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | Fi.Ck9 |
| 30 PLN | |
16934 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe L - "CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ", sygnatura (X-1937). | Fi.Cp72 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
16935 |
1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z hasłem propagandowym O. | Fi.Cp74 |
| 80 PLN | |
16936 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.40.-). | Fi.Cp74B |
| 25 PLN | |
16937 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec Ruiny Zamku. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |