Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
17178 |
1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50). | Fi.Ck86, Cp991-1011 |
| 40 PLN | |
17179 |
1989 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy pomarańczowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck86B1 |
| 400 PLN | |
17180 |
1990 poczet królów i książąt polskich - Bolesław II Szczodry, makulaturowa koperta bez druku barwy szarooliwkowej - brak ramki i pola adresowego i informacyjnego, z niefilatelistycznego obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck87 B1 |
| 600 PLN | |
17181 |
1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy szarooliwkowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck87B1 |
| 300 PLN | |
17182 |
1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy niebieskoczarnej - bez wizerunku króla, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck87M2 |
| 300 PLN | |
17183 |
1990 poczet królów i książąt polskich, koperta z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja i opis Wysocki. | Fi.Ck88MK |
| 90 PLN | |
17184 |
1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-). | Fi.Cp1021-31 |
| 30 PLN | |
17185 |
1993 karty pocztowe czyste, rocznik - 30 sztuk (Fi.92.-). | Fi.Cp1032-61 |
| 90 PLN | |
17186 |
1994 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.68.-). | Fi.Cp1062-83 |
| 100 PLN | |
17187 |
1995 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.66.-). | Fi.Cp1084-1108 |
| 100 PLN | |
17188 |
1996 całostki, rocznik: 2 koperty i 32 karty (Fi.95,50). | Fi.Ck100-1, Cp1109-40 |
| 100 PLN | |
17189 |
1997 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.59.-). | Fi.1141-65 |
| 100 PLN | |
17190 |
1998 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.77,50.-). | Fi.Cp1166-96 |
| 140 PLN | |
17191 |
1999 karty pocztowe czyste, rocznik - 30 sztuk (Fi.66,50). | Fi.1197-1226 |
| 120 PLN | |
17192 |
2000 karty pocztowe czyste, rocznik - 13 sztuk (Fi.30.-). | Fi.1227-39 |
| 60 PLN | |