Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
17765 |
| 40 PLN | |
17766 |
1850 BIALA, austriacki znaczek za 9 kr I wydania z 1850 roku, skasowany dwuwierszowym stemplem w Białej, znaczek z jednej strony cięty po ramce; słabszy stan zachowania. | Mi.5 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
17767 |
1851 składany list z Beuthen (Bytom) do Tarnowa. | |
| 30 PLN | |
17768 |
1854 składany list z Beuthen (Bytom) do Zabrza. | |
| 30 PLN | |
17769 |
1857 parka znaczków unieważnionych stemplem numerowym "103". | Mi.6a |
| 120 PLN | |
17770 |
1859 znaczek na wycinku unieważniony stemplem Iarocin (Jarocin). | Mi.10a |
| 300 PLN | |
17771 |
1859 list urzędowy z Śmigiel. | |
| 40 PLN | |
17772 |
| 50 PLN | |
17773 |
| 150 PLN | |
17774 |
1861 znaczek na wycinku unieważniony stemplem Myslowitz (Mysłowice). | Mi.18 |
| 120 PLN | |
17775 |
1862 kompletny list urzędowy z Głuchowa przez Pogürzell (Pogorzel). | |
| 30 PLN | |
17776 |
1864 składany list z Beuthen (Bytom) do Zabrza. | |
| 30 PLN | |
17777 |
1868 list polecony wysłany 29.8 z Wiednia do Tarnowa na ręce biskupa tarnowskiego Jego Ekscelencji Józefa Alojzego Pukalskiego, owalny datownik nadawczy WIEN RECOMMAND; na odwrocie dwie pieczęci lakowe, w tym biskupia; walor w doskonałym stanie zachowania. | |
| 200 PLN | |
17778 |
1869 THORN, znaczki Północnoniemieckiego Związku Pocztowego za 1 grosz (parka pionowa) skasowane w Toruniu prostokątnym datownikiem, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.16 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
17779 |
1869 SKALMIERZYCE, znaczek Północnoniemieckiego Związku Pocztowego za 1 grosz skasowany na wycinku w Skalmierzycach prostokątnym datownikiem, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.16 |
| 50 PLN | |
17780 |
| 50 PLN | |
17781 |
1871 kompletny składany list ze Lwowa do Nowego Targu, na odwrocie stempel odbiorczy. | Mi.37 |
| 100 PLN | |
17782 |
1871 kartka z Kołomyi do Wiednia. | |
| 30 PLN | |
17783 |
1871 kartka z Tarnopola do Pragi. | |
| 40 PLN | |
17784 |
1871 kartka z Ropczyc do Krakowa. | |
| 25 PLN | |
17785 |
1872 dwujęzyczna całostka z Rudnika do Wiednia. | Fi.Cp3I |
| 30 PLN | |
17786 |
1872 kartka z Stanisławowa do Wiednia. | |
| 40 PLN | |
17787 |
1873 BRESLAU, znaczek niemiecki za ⅓ Gr skasowany na wycinku we Wrocławiu dwuobrączkowym datownikiem; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.17a |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
17788 |
1873 TRZEMESZNO, znaczek niemiecki za 1 Gr skasowany w Skalmierzycach jednoobrączkowym datownikiem, zwraca uwagę niekatalogowany błąd "przerwana górna poprzeczka litery E w DEUTSCHE"; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.19 |
| 80 PLN | |
17789 |
1874 II wydanie Niemiec, 1 Gr - frankatura pojedyncza, list wysłany 22 10 z miejscowości Strzelce Opolskie do Kotulina, znaczek skasowany dwuwierszowym w ramce stemplem GROSS-STREHLITZ, na odwrocie kasownik odbiorczy (GROSS-KOTTULIN) z 23.10; dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania. | Mi.16 |
| 100 PLN | |
17790 |
1874 kartka z Złoczowa do Pestu. | |
| 40 PLN | |
17791 |
1874 kartka z Krakowa do Wiednia. | |
| 25 PLN | |
17792 |
1875 karta pocztowa za 5 kop wysłana 18.XI z Rygi do miejscowości Felin (obecnie Viljandi w Estonii), datownik odbiorczy na odwrocie; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Mi.P2a |
| 50 PLN | |
17793 |
1876 kartka z Kołomyi do Wiednia. | |
| 30 PLN | |
17794 |
1876 list całostka I Rzesza z Neustettin (Szczecinek) do Berlina, pięknie odbity okrągły kasownik Szczecinka. | |
| 80 PLN | |
17795 |
1878 ZABRZE, znaczek wydania Niemiec PFENNIGE za 5 fenigów, skasowany 25 5 na wycinku dwuobrączkowym datownikiem w Zabrzu, bardzo dobry stan zachowania. | Mi.32 |
| 50 PLN | |
17796 |
1878 składany list z Rawicza do Gostynia. | |
| 50 PLN | |
17797 |
1880 list urzędowy z Kriewen (Krzywiń pow. Kościan). | |
| 20 PLN | |
17798 |
1880 list z Wilna do Francji do rodziny Rothschildów (najbogatszej w ówczesnym świecie) - na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 250 PLN | |
17799 |
1882 zgrabny wystawowy list z Buczacza ( Ukraina Zachodnia ) do małej agencji pocztowej Hluboczka Wielkiego, na odwrocie stempel odbiorczy i pieczęć lakowa | Mi.37 |
| 90 PLN | |
17800 |
| 40 PLN | |
17801 |
| 80 PLN | |
17802 |
| 40 PLN | |
17803 |
1884 rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, karta pocztowa za 3 kop; bardzo dobry stan zachowania (minimalny ślady podlepek na odwrocie). | Mi.P6 |
| 50 PLN | |
17804 |
1884 kartka z Wrocławia do Niemiec. | |
| 10 PLN | |