Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
24248 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
24249 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
24250 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 15 PLN | |
24251 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODROŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe P - TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe T+O, POCZTA TO TANI, SZYBKI I PEWNY INKASENT + CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE; na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp81-82 |
| 300 PLN | |
24252 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938 (Fi.40.-). | Fi.Cp83 |
| 25 PLN | |
24253 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp85 |
| 80 PLN | |
24254 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 49, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
24255 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
24256 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
24257 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
24258 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
24259 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
24260 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
24261 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
24262 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3 - Jan Kochanowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
24263 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
24264 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
24265 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
24266 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32, przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
24267 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
24268 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, wysłana 6.II.1939 z Janowa Podlaskiego do Jarosławia; dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
24269 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
24270 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, Buczacz (Tarnopol)całostka z ilustracją nr 52. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
24271 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 64 - tematyka PCK , jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia z serii 64 ilustracji. | Fi.Cp86 |
| 130 PLN SPRZEDANY | |
24272 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 63 - tematyka PCK , jedna z trzech najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia z serii 64 ilustracji. | Fi.Cp86 |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
24273 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
24274 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24275 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24276 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24277 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24278 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24279 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24280 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24281 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24282 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24283 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24284 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24285 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
24286 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3 - Jan Kochanowski. | Fi.Cp87 |
| 160 PLN | |
24287 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski; słabszy stan zachowania (na odwrocie minimalne ślady podlepek). | Fi.Cp87 |
| 100 PLN | |