Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7472 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 64 - PCK, drobne plamki w szczególności na odwrocie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7473 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19, plamka. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
7474 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
7475 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
7476 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, na odwrocie dwie plamki. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
7477 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, na odwrocie drobne plamki. | Fi.Cp86 |
| 20 PLN | |
7478 |
| 20 PLN | |
7479 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka ilustracją nr 62 o tematyce Czerwonego Krzyża. | Fi.Cp86 |
| 85 PLN SPRZEDANY | |
7480 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka ilustracją nr 63 o tematyce Czerwonego Krzyża. | Fi.Cp86 |
| 85 PLN SPRZEDANY | |
7481 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
7482 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 - Karol Szymanowski. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
7483 |
| 40 PLN | |
7484 |
| 30 PLN | |
7485 |
1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN | |
7486 |
| 30 PLN | |
7487 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Artyleria I Brygady L.P. w marszu - maj 1915; karta ostemplowana okolicznościowo w 6.VII w Krakowie przesłana do Starachowic. | Fi.Cp88 |
| 165 PLN SPRZEDANY | |
7488 |
| 1 350 PLN | |
7489 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Przy ognisku na Wołyniu - wrzesień 1915; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
7490 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułan nad grobem kolegi na Wołyniu - rok 1916; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
7491 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 17. | Fi.Cp89II |
| 160 PLN | |
7492 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 31. | Fi.Cp89 |
| 95 PLN | |
7493 |
1944 całostka wydania prowizorycznego, ilustracja nr 18. | Fi.Cp89 |
| 90 PLN | |
7494 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, całostka z ilustracją nr 1. | Fi.Cp89I |
| 240 PLN | |
7495 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk osobnego typu o większym rozstawie kwadratów na całostce ze znakiem opłaty z zamkiem w Mirze, bardzo rzadkie, prawdopodobnie przedrukowano nie więcej niż 200 sztuk, w rzeczywistości walor należy traktować jako próbę, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Żółkiewski. | Fi.Cp90I |
| 2 500 PLN | |
7496 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk - Cp83) z zadrukowanym znakiem opłaty (por.Fischer t.II 2006 s.354), czysty, gwarancja. | Fi.CfpU4 |
| 160 PLN | |
7497 |
| 180 PLN | |
7498 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 6, datowana 12.XII, a w związku z podwyższeniem w dniu 1.XII taryfy pocztowej, ofrankowana znaczkiem wydania przedrukowego 1,50zł/25gr i wysłana z Łodzi do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp92, 376a |
| 120 PLN | |
7499 |
1945 Pomnik Władysława Jagiełły w Krakowie, karta na kartonie kremowym. | Fi.Cp93 |
| 60 PLN | |
7500 |
| 30 PLN | |
7501 |
| 40 PLN | |
7502 |
| 40 PLN | |
7503 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie pionowym, uszkodzone pierwsze "P" w sygnaturze nakładu; dobry stan zachowania. | Fi.Cp94B |
| 100 PLN | |
7504 |
1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu wydana z okazji Święta Sportu Śląskiego, ostemplowana okolicznościowo 16.VI w Katowicach. | Fi.Cp95AI |
| 120 PLN | |
7505 |
| 30 PLN | |
7506 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk non-parelem, lewy dolny narożnik minimalnie słabszy. | Fi.Cp95AI |
| 60 PLN | |
7507 |
| 30 PLN | |
7508 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarawym gładkim, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem. | Fi.Cp95AIy |
| 50 PLN | |
7509 |
| 50 PLN | |
7510 |
| 30 PLN | |
7511 |
| 40 PLN | |