Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
43536 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43537 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43538 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 31, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43539 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43540 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43541 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43542 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43543 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43544 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43545 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43546 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43547 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43548 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43549 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43550 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 1, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43551 |
1931 całostka z sygnaturą VII-1931, ilustracja nr 13. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN | |
43552 |
| 2 000 PLN | |
43553 |
| 30 PLN | |
43554 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura X-1938 (Fi.55.-). | Fi.Cp53 |
| 50 PLN | |
43555 |
1932 druk w sprawach żywnościowych, sygnatura VII-1932, wysłany 11.X.33 z Łodzi do Żywca, całostka z oryginalnego obiegu bardzo rzadko spotykana, doskonały stan zachowania. | Fi.Cp53 |
| 400 PLN | |
43556 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka). | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
43557 |
1932 całostka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 40 PLN | |
43558 |
| 10 PLN | |
43559 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp55 |
| 60 PLN | |
43560 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp55 |
| 60 PLN | |
43561 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp57 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
43562 |
| 120 PLN | |
43563 |
1934 kartka wydania prowizorycznego z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego Lutowiska do Ostrowa Wielkopolskiego. | Fi.Cp62 |
| 80 PLN | |
43564 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, "czerwona" karta za 15/35 gr z ilustracją 26 - Ukrzyżowanie, wysłana 30.XI z Warszawy do Sandomierza; dobry stan zachowania. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
43565 |
| 50 PLN | |
43566 |
1934 godło państwowe, karta podwójna 15+15 gr; sygnatur (VIII-1934), hasło propagandowe K - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY - TO NAJSZYBSZY POSŁANIEC!; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp65 |
| 200 PLN | |
43567 |
| 40 PLN | |
43568 |
1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z doklejonym znaczkiem. | Fi.Cp66 |
| 40 PLN | |
43569 |
| 250 PLN | |
43570 |
1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi. | Fi.Cp58 |
| 25 PLN | |
43571 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 15 PLN | |
43572 |
| 140 PLN | |
43573 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Główna; na odwrocie punktowe przebarwienia. | Fi.Cp68 |
| 120 PLN | |
43574 |
| 30 PLN | |
43575 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec, wysłana 5.VII.37 z miejscowości Opatów Częstochowski do Warszawy; nieznacznie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |