Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 82. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
7763

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36.

Fi.Cp86
20 PLN
7764

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, na odwrocie dwie plamki.

Fi.Cp86
20 PLN
7765

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, na odwrocie drobne plamki.

Fi.Cp86
20 PLN
7766

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7, minimalne zaplamienie.

Fi.Cp86
20 PLN
7767

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus.

Fi.Cp87
200 PLN
7768

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 - Karol Szymanowski.

Fi.Cp87
200 PLN
7769

1939 list z Łodzi 20.VII. do Niemiec.

Fi.Ck10
10 PLN
7770

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 15 - Komendant J.Piłsudski ze sztabem obserwuje bitwę pod Jastkowem - lipiec 1915; słabszy stan zachowania (karta w kilku miejscach poodginana).

Fi.Cp88
30 PLN
7771

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułani Beliny na patrolu - maj 1915; lewy dolny róg nadgięty.

Fi.Cp88
40 PLN
7772

1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp88
25 PLN
7773

1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 3, uszkodzenie w górnej lewej części.

Fi.Cp88
10 PLN
7774

1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp88
25 PLN
7775

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Artyleria I Brygady L.P. w marszu - maj 1915; karta ostemplowana okolicznościowo w 6.VII w Krakowie przesłana do Starachowic.

Fi.Cp88
80 PLN
7776

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, komplet 32 czystych kart, trzy w minimalnie słabszym stanie (Fi.1656,-).

Fi.Cp88
1 350 PLN
7777

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Przy ognisku na Wołyniu - wrzesień 1915; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp88
60 PLN
7778

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułan nad grobem kolegi na Wołyniu - rok 1916; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp88
60 PLN
7779

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, komplet 32 całostek z różnymi ilustracjami w dobrym stanie.

Fi.Cp88 il.1-32
1 100 PLN
7780

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp89II
200 PLN
7781

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz, z obiegu pocztowego z Lublina 8.9.44 do Chełma Lubelskiego, kartki te z oryginalnego obiegu pocztowego są bardzo rzadkie.

Fi.Cp89
650 PLN
7782

1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, całostka z ilustracją nr 1.

Fi.Cp89I
300 PLN
7783

1945 fragment kartki bez wydrukowanego znaku opłaty z stempelkiem "Opłata pocztowa / opłacona gotówką" i kwotą pobrania 50 w trójkącie (50 gr.) z Szamotuł, stempel cenzury wojskowej nr 870.

Fi.CfkVII
30 PLN
7784

1945 kartka miejscowa bez wydrukowanego znaku opłaty z stempelkiem "Opłata pocztowa / opłacona gotówką" i kwotą pobrania 50 w trójkącie (50 gr.) wysłana z Łodzi, kartka bez treści.

Fi.CfkVII
70 PLN
7785

1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk - Cp83) z zadrukowanym znakiem opłaty (por.Fischer t.II 2006 s.354), czysty, gwarancja.

Fi.CfpU4
200 PLN
7786

1945 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją 59 stemplowana grzecznościowo kasownikiem Krasnystaw.

Fi.Cp89
70 PLN
7787

1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Mysłowic, stempel cenzury wojskowej nr 2058.

Fi.Cp91I
120 PLN
7788

1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 860.

Fi.Cp91I
120 PLN
7789

1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Radomia, stempel cenzury wojskowej nr 1736.

Fi.Cp91I
120 PLN
7790

1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Torunia.

Fi.Cp91I
120 PLN
7791

1945 kartka z Kalisza do Rembertowa, hasło propagandowe nr 3.

Fi.Cp92
60 PLN
7792

1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Krakowa, stempel cenzury wojskowej nr 1703.

Fi.Cp92
90 PLN
7793

1945 całostka z hasłem propagandowym 6 z obiegu pocztowego z Radomia, stempel cenzury wojskowej nr 1740.

Fi.Cp92
100 PLN
7794

1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp92
70 PLN
7795

1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Kalisza.

Fi.Cp92
70 PLN
7796

1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Złaków Kościelnych, stempel cenzury wojskowej nr 2175, urwany narożnik kartki.

Fi.Cp92
60 PLN
7797

1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 6, datowana 12.XII, a w związku z podwyższeniem w dniu 1.XII taryfy pocztowej, ofrankowana znaczkiem wydania przedrukowego 1,50zł/25gr i wysłana z Łodzi do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp92, 376a
120 PLN
7798

1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Włoszczowej, stempel cenzury wojskowej nr 1788.

Fi.Cp92II
90 PLN
7799

1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Żychlina, stempel cenzury wojskowej nr 1114.

Fi.Cp92II
90 PLN
7800

1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 1088.

Fi.Cp92II
90 PLN
7801

1945 całostka z hasłem propagandowym 1a, całostka uszkodzona.

Fi.Cp92II
10 PLN
7802

1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Olsztyna, stempel cenzury wojskowej nr 1504.

Fi.Cp92II
80 PLN