Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15987 |
1900 około, widokówka z serii Z pamiętników J.C.Paska, czysta. | |
| 50 PLN | |
15988 |
| 35 PLN | |
15989 |
1900 około, widokówka Jenerał Józef Bem, Gubernator Siedmiogrodu i Banatu 1849, autor Kajetan Saryusz-Wolski, czysta. | |
| 50 PLN | |
15990 |
1901 widokówka reklamowa warszawskiego przedstawicielstwa firmy winiarskiej "Maurice Seydel & Cie Varsovie", wysłana 2.3 z Warszawy do Tarnopola; bardzo rzadka karta w słabszym stanie zachowania; temat - WINO. | |
| 400 PLN | |
15991 |
1901 widokówka z Warszawy, Pałac w Łazienkach. | |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
15992 |
1903 widokówka z Warszawy, kościół Świętego Jana. | |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
15993 |
1904 widokówka Kamieniec Podolski - minaret turecki, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
15994 |
1904 widokówka Kamieniec Podolski - katedra katolicka, z obiegu, słabszy stan zachowania. | |
| 80 PLN | |
15995 |
1905 widokówka na czerwonym kartonie z artystycznie wykonanym sucho tłoczonym herbem powstańczym z okresu Powstania Styczniowego 1863 roku, z obiegu, doskonały stan zachowania. | |
| 200 PLN | |
15996 |
1905 widokówka Kamieniec Podolski - minaret turecki, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
15997 |
1905 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - zabudowania przy Instytucie, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 120 PLN | |
15998 |
1905 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - Internat Studencki, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
15999 |
1905 widokówka z Skwierzyny (Schwerin an der Warthe), długi adres , gruss aus. | |
| 160 PLN | |
16000 |
1906 widokówka Sopot (Ansicht von der Königshöhe), z obiegu. | |
| 80 PLN | |
16001 |
1906 widokówka Łowicz - Kolegiata, nakład K.Rybackiego w Łowiczu, czysta, dobry stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
16002 |
1906 widokówka Lwów - góra piaskowa, wydanie Salon Malarstwa Polskiego Kraków, z obiegu, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
16003 |
1907 widokówka Ogólny widok Św.Krzyża, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 50 PLN | |
16004 |
1907 widokówka Słowik pod Kielcami, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
16005 |
1907 widokówka Wilno - dwa orły, nakład A.Fialko Wilno, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
16006 |
1910 widokówka Krynica (Statua Matki Boskiej w parku), z obiegu. | |
| 25 PLN | |
16007 |
1910 widokówka Skarżysko - ogólny widok, nakład St.Saneckiego w Kielcach, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 50 PLN | |
16008 |
1911 widokówka Gdańsk (Dwór Artusa), z obiegu. | |
| 40 PLN | |
16009 |
1912 widokówka - mieszkańcy Galicji Szlachta. | |
| 60 PLN | |
16010 |
1913 widokówka Wrocław - Hala Ludowa (Ausstellung zur Jahrhundert-Feier der Freiheistkrige), Amtliche Postkarte Nr.10, czysta. | |
| 30 PLN | |
16011 |
1913 widokówka Mińsk (Kościół w Mińsku Gubernialnym), karta litograficzna, czysta. | |
| 150 PLN | |
16012 |
1913 widokówka Gdańsk (ulica Piwna - Jopengasse), z obiegu. | |
| 20 PLN | |
16013 |
1913 widokówka Pozdrowienie z Sosnowca, z obiegu. | |
| 120 PLN | |
16014 |
1913 10 czystych widokówek ze Lwowa wydanych nakładem Lwowskiego Wydawnictwa Leon Propst, doskonały stan zachowania. | |
| 180 PLN | |
16015 |
1914 około, widokówka Skalmierzyce (dworzec kolejowy i poczta), czysta. | |
| 70 PLN | |
16016 |
1915 około, widokówka Wilno w fotografii Jana Bułhaka (Serja I, No10 kościół śś.Piotra i Pawła), czysta. | |
| 35 PLN | |
16017 |
1915 widokówka Poznań, z obiegu. | |
| 20 PLN | |
16018 |
1915 widokówka Wrocław, z obiegu. | |
| 12 PLN | |
16019 |
1915 widokówka łódzkie bony, czysta. | |
| 150 PLN | |
16020 |
1916 widokówka Warszawa (pomnik króla Sobieskiego), czysta. | |
| 30 PLN | |
16022 |
1916 widokówka Nowogródek, czysta. | |
| 25 PLN | |
16023 |
1916 około, widokówka Częstochowa Ganek na zewnętrznej ścianie szczytowej kaplicy Matki Boskiej), karta litograficzna, czysta. | |
| 80 PLN | |
16024 |
1916 około, widokówka Pieskowa Skała, wydanie Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, serya VI - 6, czysta. | |
| 60 PLN | |
16025 |
1916 około, widokówka Ziębice (Münsterberg), czysta. | |
| 50 PLN | |
16026 |
1916 widokówka Gdańsk, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
16027 |
1916 widokówka z Warszawy. | |
| 50 PLN | |