Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
16093 |
1978 Mirosław Hermaszewski - autograf pierwszego i jak dotąd jedynego polskiego kosmonauty złożony na kopercie FDC, na odwrocie kontrasygnata potwierdzająca prawdziwość podpisu z pieczątką "Własnoręczność podpisu Ob.Mirosław Hermaszewskiego stwierdzam Naczelnik Wydziału Irena Zielińska". | Fi.2416-17 Mi.2563-64 |
| 200 PLN SPRZEDANY | |