Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
17727 |
1924 orzeł w wieńcu, kartka firmowa z Myszyńca do Ameryki. | Fi.184, 187 Mi.203, 206 |
| 25 PLN | |
17728 |
1924 orzeł w wieńcu, list z Brześcia do Wiednia. | Fi.184, 187 Mi.203, 206 |
| 40 PLN | |
17729 |
1924 orzeł w wieńcu, próba arkuszowa kreślona czerwonym tuszem, gwarancja Berbeka. | Fi.184P |
| 180 PLN | |
17730 |
1924 Orzeł w wieńcu, dwie próby znaczków za 5 gr., jasnozielona na średnim papierze i ciemniejsza na cienkim, kreślone, gwarancja Łaszkiewicz, obie. | Fi.185 P Mi.204 |
| 450 PLN | |
17731 |
1924 orzeł w wieńcu, luzaki z serii, większość podlepkowa. | Fi.185, 186, 188, 192 |
| 25 PLN | |
17732 |
1924 orzeł w wieńcu, list firmowy z Ostrowa do Berlina. | Fi.186 Mi.205 |
| 30 PLN | |
17733 |
1924 orzeł w wieńcu, kartka firmowa druk z Sochaj do Warszawy. | Fi.186 Mi.205 |
| 20 PLN | |
17734 |
1924 orzeł w wieńcu, list kartka z Częstochowy do Warszawy. | Fi.186 Mi.205 |
| 15 PLN | |
17735 |
1924 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Podwołczyska - Lwów nr 361 z wyróżnikiem a. | Fi.186 |
| 240 PLN SPRZEDANY | |
17736 |
1924 orzeł w wieńcu, list polecony z Bielska Podlaskiego do Wiednia. | Fi.186, 187 Mi.205, 206 |
| 35 PLN | |
17737 |
1924 orzeł w wieńcu, list polecony z Żychlina do Wiednia. | Fi.186, 187 Mi.205, 206 |
| 25 PLN | |
17738 |
1924 orzeł w wieńcu, list polecony z Torunia do Wiednia. | Fi.187 Mi.206 |
| 40 PLN | |
17739 |
1924 orzeł w wieńcu, list firmowy z Bydgoszczy do Berlina. | Fi.187 Mi.206 |
| 25 PLN | |
17740 |
1924 orzeł w wieńcu, kartka z Łodzi do Pragi. | Fi.187 Mi.206 |
| 15 PLN | |
17741 |
1924 orzeł w wieńcu, list firmowy z Katowic do Berlina. | Fi.187 Mi.206 |
| 25 PLN | |
17742 |
1924 list z Powidza 7.12.24 do Niemiec, ciekawy prawdopodobnie XIX wieczny kasownik w kolorze brązowym. | Fi.187 Mi.206 |
| 100 PLN | |
17743 |
1924 kartka z Poznania 29.4.24 do Krakowa na kartce pocztowej bez wydrukowanego znaku opłaty. | Fi.187 Mi.206 |
| 10 PLN | |
17744 |
1924 Orzeł w wieńcu, parka kreślonych prób znaczka za 15 gr., sygnowana MB, ze zbioru i gwarancja Bojanowicz. | Fi.187 P Mi.206 |
| 400 PLN | |
17745 |
1924 orzeł w wieńcu, kartka z fotografii z Gostynina do Anglii. | Fi.188 Mi.207 |
| 25 PLN | |
17746 |
1924 bankowy list polecony z Poznania do Niemiec. | Fi.190 Mi.209 |
| 35 PLN | |
17747 |
1924 lotniczy list polecony z Warszawy do Francji. | Fi.190 Mi.209 |
| 120 PLN | |
17748 |
1924 orzeł w wieńcu, list polecony z Warszawy do Ameryki, na odwrocie stemple odbiorcze. | Fi.190 Mi.209 |
| 30 PLN | |
17749 |
1924 orzeł w wieńcu, firmowy list polecony z Grudziądza do Bydgoszczy. | Fi.190 Mi.209 |
| 35 PLN | |
17750 |
1924 orzeł w wieńcu, list firmowy z Poznania do Berlina. | Fi.190 Mi.209 |
| 25 PLN | |
17751 |
1924 list do Niemiec. | Fi.190 Mi.209 |
| 20 PLN | |
17752 |
1924 list z Twardej Góry do Niemiec. | Fi.190 Mi.209 |
| 20 PLN | |
17753 |
1924 Orzeł w wieńcu, 30 gr - frankatura pojedyncza, list wysłany 21.XI.1925 z Warszawy do Paryża, koperta firmowa "L'EST EUROPÉEN RÉDACTION ET ADMINISTRATION"; słabszy stan zachowania. | Fi.190 Mi.209a |
| 30 PLN | |
17754 |
1924 orzeł w wieńcu, znaczek z poz. 41 z błędem "pogrubione litery CZ w POCZTA". | Fi.190B Mi.209 |
| 500 PLN | |
17755 |
1924 Orzeł w wieńcu, 40 gr - frankatura pojedyncza, list wysłany 30.X.1926 z Warszawy do USA; słabszy stan zachowania. | Fi.191 Mi.210 |
| 30 PLN | |
17756 |
1924 list z Górnej Grupy do Niemiec. | Fi.191 Mi.210 |
| 30 PLN | |
17757 |
1924 Orzeł w wieńcu, 50 gr - frankatura pojedyncza, miejscowy list polecony przesłany miejscowo 29.I.1927 w Białej-Podlaskiej, koperta firmowa "Adwokat i Obrońca przy Sądach Wojskowych STANISŁAW MOŹDZIŃSKI Biała Podlaska"; słabszy stan zachowania. | Fi.192 Mi.211 |
| 30 PLN | |
17758 |
1924 Stanisław Wojciechowski prezydent RP, czysty znaczek za 1 zł., poza widocznym na skanie zmatowieniem gumy w bardzo ładnym stanie, cena wywoławcza na poziomie 50% ceny idealnego znaczka, gwarancja. | Fi.193 Mi.212 |
| 250 PLN | |
17759 |
1924 Stanisław Wojciechowski prezydent RP, czysty znaczek za 1 zł. na podlepce, poza tym w ładnym stanie, gwarancja Schmutz. | Fi.193 Mi.212 |
| 80 PLN | |
17760 |
1924 Stanisław Wojciechowski, składany list polecony za pobraniem wysłana z Warszawy 10.2.28 z Gazety Rolniczej do Szadka, ciekawe i rzadkie, znaczek uszkodzony narożnik ju w chwili naklejania na list, w środku znaczek opłaty stemplowej. | Fi.193, 208 Mi.212, 236 |
| 120 PLN | |
17761 |
1924 Stanisław Wojciechowski, frankatura mieszana, list zleceniowy - najwcześniejsza koperta druk o sygnaturze M.P.i T.53 (XI.-925) wysłany 7.I.1928 z Warszawy do Urzędu pocztowego w Mławie, kasownik odbiorczy na odwrocie; walor w doskonałym stanie zachowania opisany i reprodukowany w PRZEGLĄDZIE FILATELISTYCZNYM 4/2015 w artykule pp. P.Pelczara i M.Rzadkosza. | Fi.193, 208II Mi.212, 236II |
| 250 PLN | |
17762 |
1925 list polecony z Warszawy do Anglii. | Fi.182, 189, 191, 207 Mi.201, 208, 210, 235 |
| 40 PLN | |
17763 |
1925 list polecony multifrankatura z Janowca Wielkopolskiego do Niemiec. | Fi.182, 192 Mi.201, 211 |
| 85 PLN | |
17764 |
1925 list polecony z Stanisławowa do Wiednia. | Fi.183, 190, 192 Mi.202, 209, 211 |
| 45 PLN | |
17765 |
1925 list firmowy z Krakowa 1.5.25 do Niemiec, opłata 6gr. według taryfy za druki. | Fi.184 Mi.203 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
17766 |
1925 kartka z Kałuszyna do Anglii. | Fi.184, 210 Mi.203, 238 |
| 20 PLN | |