Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
47439 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Ryglice przez Tarnów do Muszyny. | |
| 40 PLN | |
47440 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Markowa przez Landshut do Przeworska. | |
| 40 PLN | |
47441 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Rożnów do Nowego Sącza. | |
| 40 PLN | |
47442 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Łącko przez Nowy Sącz do Krościenka. | |
| 40 PLN | |
47443 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Męcina do Limanowej. | |
| 40 PLN | |
47444 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Jabłonka. | |
| 40 PLN | |
47445 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Ochotnica przez Dunajec do Krościenka. | |
| 40 PLN | |
47446 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Łukowica do Limanowej. | |
| 40 PLN | |
47447 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Chochołów do Dunajca. | |
| 40 PLN | |
47448 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Zegiestow przez Krynicę do Muszyny. | |
| 40 PLN | |
47449 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Lösosina Gorna do Limanowej. | |
| 40 PLN | |
47450 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Ludźmierz do Dunajca. | |
| 40 PLN | |
47451 |
1944 "K.B. KOMMERZIAL-BANK A.-G. KRAKAU" - 24 gr frankatura mechaniczna, ładnie odciśnięta na kopercie listu miejscowego przesłanego 21.4 w Krakowie; rzadko spotykane ostemplowanie Generalnego Gubernatorstwa w bardzo dobry stanie zachowania; wysoka wycena katalogowa (Fi.800,-); gwarancja. | Fi.2 |
| 400 PLN | |
47452 |
1944 list z poczty Wojciechów koło Radomska do Wiednia ofrankowane jako Poste Restante. | Fi.75 |
| 30 PLN | |
47453 |
1944 przekaz paczkowy z Warszawy do Tomaszowa. | Fi.77, 113 |
| 180 PLN | |
47454 |
1944 5 rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, znaczek na widokówce (400 rocznica śmierci Kopernika) ostemplowany okolicznościowo 26.10.1944 w Krakowie. | Fi.80; 38 |
| 40 PLN | |
47455 |
1944 55 urodziny Hitlera, seria na kopercie skasowana 15.7 w Warszawie. | Fi.117-19 |
| 10 PLN | |
47456 |
1944 55 urodziny A.Hitlera, seria znaczków w arkusikach ozdobnych, czyste bez podlepek; dobry stan zachowania - perforacja na prawym marginesie pomiędzy 2 i 3 rzędem przerwana (przerwanie nie dochodzi do znaczków), arkusze leciutko przesuszone. | Fi.117-119 |
| 180 PLN | |
47457 |
1944 55 urodziny A.Hitlera, seria znaczków skasowana okolicznościowo 20.IV w Krakowie na widokówce wydanej z okazji 400 rocznicy śmierci Mikołaja Kopernika. | Fi.117-119, 37 |
| 40 PLN | |
47458 |
1944 55 urodziny Hitlera, seria na karcie skasowana 20.IV stemplem okolicznościowy "GEBURSTAG DES FÜHRERS" w Krakowie. | Fi.117-119; 37 |
| 40 PLN | |
47459 |
1944 5 rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 26.10 pierwszego dnia obiegu w Krakowie. | Fi.125 |
| 100 PLN | |
47460 |
1944 kartka z pierwszego dnia obiegu znaczka z okazji 5-lecia GG. | Fi.125 |
| 140 PLN | |
47461 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł na karcie, ostemplowany okolicznościowo 26.10 w pierwszym dniu obiegu, bardzo wysoka wycena katalogowa! | Fi.125; 38 |
| 150 PLN | |
47462 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, dwie odmiany koloru znaczków za 10+10 zł. ostemplowane datownikami obiegowymi. | Fi.125a, b |
| 250 PLN | |
47463 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, parka czystych znaczków ciętych za 10+10 zł. | Fi.125b nz |
| 120 PLN | |
47464 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, arkusik czystych znaczków ciętych za 10+10 zł., poza lekkim zgięciem jednego narożnika co widać na skanie zachowany w ładnym stanie, liczony jak znaczki (Fi.8x75=600.-) | Fi.Ark.125b |
| 500 PLN | |
47465 |
1944 kartka z Warszawy do Góry Kalwarii. | Fi.Cp9b |
| 12 PLN | |
47466 |
1944 "10.JAHRE HILFSWERK MUTTER UND KIND", kasownik propagandowy przygotowany z okazji 10 rocznicy organizacji nazistowskiej zajmującej się opieką nad dziećmi (niemieckimi), organizacją przedszkoli, opiniowaniem zabawek, etc.; dofrankowana karta ostemplowana okolicznościowo 28.II w Krakowie. | Fi.Cp9b, 80; 36 |
| 40 PLN | |
47467 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa karta o sygnaturze I.44, czysta (Mi.30 euro). | Fi.Cp9c Mi.P12/03 |
| 60 PLN | |
47468 |
1944 portret Hitlera, trzy odmiany karty, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 40 PLN | |
47469 |
1944 portret Hitlera, trzy odmiany, karty z obiegu; bardzo dobry stan zachowania (Mi.108 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 140 PLN | |
47470 |
1944 portret Hitlera, karta ostemplowana grzecznościowo 15.8 kasownikiem WARSCHAU C1 z wyróżnikiem "ay", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 30 PLN | |
47471 |
1944 portret Hitlera, karta czysta, dobry stan zachowania. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 10 PLN | |
47472 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 28.11 z Częstochowy do Poznania, dobry stan zachowania (Fi.60,- Mi.40 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 40 PLN | |
47473 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 30.12 ze Skierniewic do obozu - Gemeinschaftslager Wessenberg; doskonały stan zachowania (Mi.40 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 70 PLN | |
47474 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa wysłana 10.11 z miejscowości Mościce do Krakowa, dobry stan zachowania, nieznaczne punktowe przebarwienia (Fi.60,- Mi.40 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 30 PLN | |
47475 |
1944 całostka z sygnaturą II.44. | Fi.Cp10 |
| 10 PLN | |
47476 |
1944 kartka z Gorlic do Krakowa. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |
47477 |
1944 kartka z Krakowa do Nowego Targu. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |
47478 |
1944 kartka z Pruszkowa do Sosnowca. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |