Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
38927 |
1926 widokówka wysłana 12.III z Krakowa do Wilna, kasownik odbiorczy z 14.3 - datownik Litwy Środkowej Wilno 1 z wyróżnikiem "c"; dobry stan zachowania. | Fi.209II Mi.237II |
| 50 PLN | |
44136 |
1939 Międzynarodowe Zawody Narciarskie FIS w Zakopanem, autografy sześciu członków niemieckiej ekipy: | Fi.330-33 Mi.351-54 |
| 800 PLN | |