Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13252 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego, odlew stereotypowy, długość nadruku "Cena 15 zł" 19,75 mm, odstęp między "1" i "0" 0,9 mm, II i V linijka niedokładnie odbite, cyfra '1" zaokrąglona u dołu, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp110IBb |
| 600 PLN | |
13253 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego, odległość między kreską i cyframi nadruku 18 mm, wysokość kreski 8,5 mm, wysłana 14.4 z Gdyni do Warszawy. | Fi.Cp110IIa |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
13254 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego, odległość między kreską i cyframi nadruku 18 mm, wysokość kreski 8,5 mm. | Fi.Cp110IIa |
| 250 PLN | |
13255 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego, odległość między kreską i cyframi nadruku 19 mm, wysokość kreski 8,5 mm, wysłana 13-4 z miejscowości Łobez do Przecławia. | Fi.Cp110 IIb |
| 80 PLN | |
13256 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 60 PLN | |
13257 |
| 30 PLN | |
13258 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 35 PLN | |
13259 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
13260 |
| 25 PLN | |
13261 |
| 25 PLN | |
13262 |
1949 wydanie przedrukowe, podlepki na odwrocie. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
13263 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze niebieskim; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp117a |
| 70 PLN | |
13264 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze zielonym; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp117b |
| 70 PLN | |
13265 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
13266 |
| 20 PLN | |
13267 |
1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
13268 |
| 15 PLN | |
13269 |
| 20 PLN | |
13270 |
1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 28.2.50 z Nowego Targu do miejscowości Krzywcza nad Sanem. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
13271 |
1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 60 PLN | |
13272 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Zygmunt Krasiński) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090). | Fi.Cp121 |
| 30 PLN | |
13273 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12. | Fi.Cp122 |
| 30 PLN | |
13274 |
| 70 PLN | |
13275 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
13276 |
1950 "groszy" karta z nadrukiem typu 8 z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa dopłata 15 gr na odbudowę Warszawy) i wysłana 26-1 1952 z Krynicy do Krakowa. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
13277 |
| 30 PLN | |
13278 |
1951 karta ze znakiem opłaty portret Bieruta (jak zn.537), sygnatura (VII.52), hasło propagandowe 20b, dofrankowana i wysłana 21.12.1953 z Łodzi do Warszawy. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN | |
13279 |
| 160 PLN | |
13280 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
13281 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
13282 |
| 15 PLN | |
13283 |
1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 10 PLN | |
13284 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
13285 |
1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ". | Fi.Cp130 B1 |
| 30 PLN | |
13286 |
| 35 PLN | |
13287 |
1952 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą V.52. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
13288 |
| 10 PLN | |
13289 |
| 10 PLN | |
13290 |
| 10 PLN | |
13291 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 20b. | Fi.Cp131 |
| 30 PLN | |