Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13212 |
1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 15 PLN | |
13213 |
| 10 PLN | |
13214 |
| 10 PLN | |
13215 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 70 PLN | |
13216 |
| 30 PLN | |
13217 |
| 40 PLN | |
13218 |
1947 ofiary Oświęcimia, całostka. | Fi.Cp97 |
| 20 PLN | |
13219 |
| 80 PLN | |
13220 |
| 60 PLN | |
13221 |
1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
13222 |
| 30 PLN | |
13223 |
1947 Belweder, całostka z ilustracją Urzędu Telekomunikacji w Warszawie. | Fi.Cp100 |
| 35 PLN | |
13224 |
1947 karta ilustrowana. | Fi.Cp100 |
| 35 PLN | |
13225 |
1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
13226 |
1947 Ignacy Daszyński, karta bez napisu z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
13227 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
13228 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 50 PLN | |
13229 |
1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
13230 |
1948 kartka z Krakowa do Przemyśla. | Fi.Cp96B |
| 10 PLN | |
13231 |
1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
13232 |
1948 zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 30 PLN | |
13233 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 150 PLN | |
13234 |
1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 120 PLN | |
13235 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 9 - Jan Matejko, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie. | Fi.Cp106 |
| 25 PLN | |
13236 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 15 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie. | Fi.Cp106 |
| 25 PLN | |
13237 |
1948 walczące orły, całostka z ilustracją nr 11. gwarancja Schmutz | Fi.Cp106 |
| 900 PLN | |
13238 |
1948 walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN | |
13239 |
1948 walczące orły, całostka z ilustracją nr 11. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN | |
13240 |
1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 3 - stół wielkanocny; ostemplowana grzecznościowo datownikiem TELEKOM. WARSZAWA z wyróżnikiem H. | Fi.Cp107 |
| 40 PLN | |
13241 |
1948 całostka z ilustracją wielkanocną. | Fi.Cp107 |
| 60 PLN | |
13242 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej. | Fi.Cp108 |
| 25 PLN | |
13243 |
1948 kartka z Małogóry do Gdańska, dziury po archiwizacji. | Fi.Cp113 |
| 10 PLN | |
13244 |
1949 list z Tomaszowa Mazowieckiego do Poznania. | Fi.Ck11 |
| 20 PLN | |
13245 |
| 30 PLN | |
13246 |
| 100 PLN | |
13247 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 14, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z II walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 2 kropki); karta wysłana 9.8 z Krynicy do Rabki; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp109II |
| 120 PLN | |
13248 |
| 100 PLN | |
13249 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 14, sygnatura XII.49 - piąty nakład; dofrankowana znaczkami z nadrukiem "groszy" 3 typu, wysłana 22.2.1951 z Krakowa do Gdańska Oliwy; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp109II, 519, 521 Mi.650, 653 |
| 60 PLN | |
13250 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego, odlewami stereotypowymi, odstęp między "1" i "0" 0,9 mm, wszystkie linijki odbite równomiernie, zakończenie "1" - kanciaste; przesłana 18.4 miejscowo w Warszawie. | Fi.Cp110IBa |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
13251 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego, odlew stereotypowy, długość nadruku "Cena 15 zł" 19,75 mm, odstęp między "1" i "0" 0,9 mm, wszystkie linijki odbite równomiernie, zakończenie "1" - kanciaste; dobry stan zachowania (poziomy paraboliczny odcisk na karcie). | Fi.Cp110IBa |
| 400 PLN | |