Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
1021 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.25 Mi.25I |
| 20 PLN | |
1022 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.9000.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz. | Fi.25a Non Mi.25I |
| 8 000 PLN | |
1023 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 20 PLN | |
1024 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski, Gryżewski, Rachmanow. | Fi.25a Mi.25I |
| 60 PLN | |
1025 |
| 30 PLN | |
1026 |
| 30 PLN | |
1027 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25a B9, B10 Mi.25I |
| 160 PLN | |
1028 |
| 40 PLN | |
1029 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter TA". | Fi.25aB10 Mi.25A |
| 15 PLN | |
1030 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.225.-), ładny stan, gwarancja Gryżewski. | Fi.25a No Mi.25I |
| 200 PLN | |
1031 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebiesko czarnym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
1032 |
| 80 PLN | |
1033 |
| 350 PLN | |
1034 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.26 Mi.25II |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
1035 |
| 400 PLN | |
1036 |
1918 drugie wydanie lubelskie, pasek znaczków z poz. 1, 11, 21 z brzegowym uszkodzeniem przesuniętych nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 300 PLN | |
1037 |
1918 drugie wydanie lubelskie, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 40 PLN | |
1038 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 40 PLN | |
1039 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 40 PLN | |
1040 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 15 PLN | |
1041 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, gwarancja Ryblewski. | Fi.27a B Mi.26 |
| 150 PLN | |
1042 |
| 2 600 PLN | |
1043 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z silnym uszkodzeniem brzegowym nadruku, prawy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", znaczki zasmarowane farbą drukarską, gwarancja Schmutz. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 200 PLN | |
1044 |
1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowy czworoblok zasmarowany obustronnie farbą drukarską, dolny lewy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 260 PLN | |
1045 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 36 z błędem "szczątkowa kropka po HAL", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 40 PLN | |
1046 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z błędem z poz.36 "brak kropki po hal", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27a B5 Mi.26 |
| 60 PLN | |
1047 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.360.-) i dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL", ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.27a No B5 Mi.26 |
| 480 PLN | |
1048 |
| 700 PLN | |
1049 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z bardzo zaawansowanym błędem na poz.40 "brak liter TA(ZTA) i zniekształcony orzeł", gwarancja i opis. | Fi.28 B10 Mi.27 |
| 120 PLN | |
1050 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.675.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz | Fi.28 No Mi.27 |
| 700 PLN | |
1051 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.9000.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz. | Fi.28 Non Mi.27 |
| 8 000 PLN | |
1052 |
| 320 PLN | |
1053 |
| 1 000 PLN | |
1054 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 40 PLN | |
1055 |
| 20 PLN | |
1056 |
| 20 PLN | |
1057 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.29 Mi.28 |
| 20 PLN | |
1058 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce, gwarancja Berbeka. | Fi.29 No Mi.28 |
| 400 PLN | |
1059 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Falkowski. | Fi.29B9 Mi.28 |
| 25 PLN | |
1060 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 z brzegowym nie dodrukiem nadruku "rak liter TA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 35 PLN | |