Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
1101 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z usterką w postaci uszkodzonej litery P w POLSKA, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 15 PLN | |
1102 |
| 350 PLN | |
1103 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany na wycinku znaczek za 30 hal. z nadrukiem formą IIB, ze śladem po błędzie na poz.42 "uszkodzone obie litery A", który występował na gazetowym znaczku za 4 hal. w końcowej fazie przedruku formą IIC (ustalenia A.Taipale - forma IIB powstała z przeróbki formy IIC), gwarancja i opis pozycji Schmutz | Fi.39a B14 Mi.37 |
| 3 000 PLN | |
1104 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 68, gwarancja. | Fi.40 Mi.38 |
| 75 PLN SPRZEDANY | |
1105 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", lekki ślad podlepki, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.40 B1 Mi.38 |
| 170 PLN | |
1106 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 60, gwarancja Melnik. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
1107 |
| 50 PLN | |
1108 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, lekkie złamanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
1109 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
1110 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 51, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 120 PLN | |
1111 |
| 60 PLN | |
1112 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 57, ślady po dużej podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
1113 |
| 60 PLN | |
1114 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.18/29 w pięknym stanie; bez sygnatur, stempelków firmowych ani gwarancji, prawdziwy "postfrisch". | Fi.41 Mi.39 |
| 1 000 PLN | |
1115 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.51/52 (Fi.140.-), lewy znaczek "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja i opis Sutcliffe. | Fi.41 Mi.40 |
| 130 PLN | |
1116 |
| 70 PLN | |
1117 |
| 75 PLN | |
1118 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 80 PLN | |
1119 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 75 PLN | |
1120 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", słabszy stan jak na zdjęciu, gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.41B2 Mi.39 |
| 200 PLN | |
1121 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, gwarancja Kalinowski. | Fi.42 Mi.40 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
1122 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.10, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 40 PLN | |
1123 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.18/29 w pięknym stanie; bez sygnatur, stempelków firmowych ani gwarancji, prawdziwy "postfrisch". | Fi.42 Mi.40 |
| 720 PLN | |
1124 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 60, gwarancja Krawczyk, Mikstein. | Fi.42 Mi.40 |
| 30 PLN | |
1125 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42 Mi.40 |
| 80 PLN | |
1126 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", lekki i mały ślad po podlepce, piękny stan, gwarancja Danowski, z opisem Mikstein. | Fi.42 B1 Mi.40 |
| 70 PLN | |
1127 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | Fi.42B1 Mi.40 |
| 90 PLN | |
1128 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.42B1 Mi.40 |
| 60 PLN | |
1129 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.42B1 Mi.40 |
| 60 PLN | |
1130 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Berbeka. | Fi.42B2 Mi.40 |
| 180 PLN | |
1131 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w nadrukiem formy pierwszej z poz. 29-30, lewy znaczek bez błędu ślad po podlepce, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A" postfrisz z lekko złamanym prawym dolnym ząbkiem, gwarancja Mikulski. | Fi.42B3 Mi.40 |
| 250 PLN | |
1132 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 86, gwarancja Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
1133 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja Ryblewski. | Fi.43 Mi.41 |
| 55 PLN | |
1134 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, znaczek bez gumy, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 20 PLN | |
1135 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 35 PLN | |
1136 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN | |
1137 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 71-72, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 120 PLN | |
1138 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, szczątkowa guma, gwarancja Landre. | Fi.43 Mi.41 |
| 30 PLN | |
1139 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.100 "A jak Ą w POLSKA", to skrajne uszkodzenie całej I formy przedrukowej - błąd eksponowany w ważnych zbiorach wystawowych, gwarancja i opis pozycji Łaszkiewicz, Schmutz. | Fi.43 B Mi.41 |
| 180 PLN | |
1140 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 17 z błędem występującym w krótkiej fazie druku w postaci braku liter P i uszkodzonych literach O, prawie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B15 Mi.41 |
| 900 PLN | |