Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 60. Wydania przedrukowe 1918-1919

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
21897

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
21898

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
20 PLN
21899

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.24
Mi.24 
40 PLN
21900

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24 
15 PLN
21901

1918 drugie wydanie lubelskie, perforacja 12 1/2, gwarancja Rachmanow.

Fi.24
Mi.24
40 PLN
21902

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz.

Fi.24 Mk
600 PLN
21903

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka.

Fi.24Ndw
Mi.24 
450 PLN
21904

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym na froncie i gumie, gwarancja Schmutz.

Fi.24Ndw
Mi.24
600 PLN
21905

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym na froncie i odwróconym na gumie, gwarancja Schmutz.

Fi.24Ndwo
Mi.24DD
900 PLN
21906

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.24No
Mi.24K
180 PLN
21907

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.25
Mi.25I 
50 PLN
21908

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku.

Fi.25
Mi.25I 
20 PLN
21909

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski, Gryżewski, Rachmanow.

Fi.25a
Mi.25I 
60 PLN
21910

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
21911

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
21912

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
21913

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Dąbrowy 4.3.19 do lekarza powiatowego w Będzinie, prowizoryczna erka z samego numeratora, na odwrocie stempel odbiorczy Będzina, list przepłacony nawet ze względu na ewentualną nadwagę, niemniej list z rzadkiego obiegu pocztowego, gwarancja na odwrocie Petriuk.

Fi.25a
Mi.25I 
4 500 PLN
21914

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
15 PLN
SPRZEDANY
21915

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
15 PLN
SPRZEDANY
21916

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I 
35 PLN
21917

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter TA, gwarancja Jungjohann.

Fi.25a B10
Mi.25I 
40 PLN
21918

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, uszkodzonym po prawej stronie nadrukiem, zaawansowane stadium błędu "brak TA", gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25a B10
Mi.25I 
50 PLN
21919

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 50 z błędem "brak liter TA", gwarancja Schmutz.

Fi.25aB10
Mi.25A 
15 PLN
SPRZEDANY
21920

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 - brak liter TA, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25aB10
30 PLN
21921

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter TA".

Fi.25aB10
Mi.25A 
15 PLN
21922

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 10 z błędem "brak liter ZTA", gwarancja Schmutz.

Fi.25aB10
Mi.25A 
15 PLN
21923

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja i oznaczenie.

Fi.25a B17
Mi.25I 
95 PLN
SPRZEDANY
21924

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym na froncie i odwróconym na gumie, fotoatest (w sześciobloku).

Fi.25aNdwo
Mi.25I
6 750 PLN
21925

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z rzadszą perforacja 12 1/4, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
325 PLN
21926

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym i odwróconym, zagniecione górne ząbkowanie, rzadkie, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNon
Mi.25IDD
9 000 PLN
21927

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebiesko czarnym, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
21928

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
21929

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.120.-), lekki ślad po podlepce, gwarancja.

Fi.25b
Mi.25I 
90 PLN
SPRZEDANY
21930

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, uszkodzonym po prawej stronie nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z końcowym stadium błędu na poz.10 "brak ZTA i prawej kreski", gwarancja.

Fi.25b B9
Mi.25I 
65 PLN
SPRZEDANY
21931

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
350 PLN
21932

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

Fi.26
Mi.25II 
80 PLN
21933

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z odwróconymi nadrukami, w tym dwa znaczki z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka.

Fi.26No
Mi.25IIK 
400 PLN
21934

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.26No
Mi.25IIK
180 PLN
21935

1918 drugie wydanie lubelskie, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26 
40 PLN
21936

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26 
40 PLN