Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
21897 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
21898 |
| 20 PLN | |
21899 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
21900 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 15 PLN | |
21901 |
1918 drugie wydanie lubelskie, perforacja 12 1/2, gwarancja Rachmanow. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
21902 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mk |
| 600 PLN | |
21903 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, gwarancja Mikulski, Berbeka. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 450 PLN | |
21904 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym na froncie i gumie, gwarancja Schmutz. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 600 PLN | |
21905 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym na froncie i odwróconym na gumie, gwarancja Schmutz. | Fi.24Ndwo Mi.24DD |
| 900 PLN | |
21906 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.24No Mi.24K |
| 180 PLN | |
21907 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
21908 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.25 Mi.25I |
| 20 PLN | |
21909 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski, Gryżewski, Rachmanow. | Fi.25a Mi.25I |
| 60 PLN | |
21910 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
21911 |
| 30 PLN | |
21912 |
| 30 PLN | |
21913 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Dąbrowy 4.3.19 do lekarza powiatowego w Będzinie, prowizoryczna erka z samego numeratora, na odwrocie stempel odbiorczy Będzina, list przepłacony nawet ze względu na ewentualną nadwagę, niemniej list z rzadkiego obiegu pocztowego, gwarancja na odwrocie Petriuk. | Fi.25a Mi.25I |
| 4 500 PLN | |
21914 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
21915 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
21916 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 35 PLN | |
21917 |
| 40 PLN | |
21918 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, uszkodzonym po prawej stronie nadrukiem, zaawansowane stadium błędu "brak TA", gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 50 PLN | |
21919 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 50 z błędem "brak liter TA", gwarancja Schmutz. | Fi.25aB10 Mi.25A |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
21920 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 - brak liter TA, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25aB10 |
| 30 PLN | |
21921 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter TA". | Fi.25aB10 Mi.25A |
| 15 PLN | |
21922 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 10 z błędem "brak liter ZTA", gwarancja Schmutz. | Fi.25aB10 Mi.25A |
| 15 PLN | |
21923 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja i oznaczenie. | Fi.25a B17 Mi.25I |
| 95 PLN SPRZEDANY | |
21924 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym na froncie i odwróconym na gumie, fotoatest (w sześciobloku). | Fi.25aNdwo Mi.25I |
| 6 750 PLN | |
21925 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z rzadszą perforacja 12 1/4, gwarancja Schmutz. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 325 PLN | |
21926 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym i odwróconym, zagniecione górne ząbkowanie, rzadkie, gwarancja Schmutz. | Fi.25aNon Mi.25IDD |
| 9 000 PLN | |
21927 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebiesko czarnym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 80 PLN | |
21928 |
| 80 PLN | |
21929 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.120.-), lekki ślad po podlepce, gwarancja. | Fi.25b Mi.25I |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
21930 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym, uszkodzonym po prawej stronie nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z końcowym stadium błędu na poz.10 "brak ZTA i prawej kreski", gwarancja. | Fi.25b B9 Mi.25I |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
21931 |
| 350 PLN | |
21932 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.26 Mi.25II |
| 80 PLN | |
21933 |
| 400 PLN | |
21934 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.26No Mi.25IIK |
| 180 PLN | |
21935 |
1918 drugie wydanie lubelskie, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 40 PLN | |
21936 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 40 PLN | |