Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
21937 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 21 z brzegowym nie dodrukiem nadruku, znaczek bez gumy, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 15 PLN | |
21938 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 40 PLN | |
21939 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
21940 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Falkowski. | Fi.27a Mi.26 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
21941 |
| 15 PLN | |
21942 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein. | Fi.27a Mi.26 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
21943 |
1918 drugie wydanie lubelskie, pasek znaczków z poz. 1, 11, 21 z brzegowym uszkodzeniem przesuniętych nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 300 PLN | |
21944 |
| 2 600 PLN | |
21945 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z silnym uszkodzeniem brzegowym nadruku, prawy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", znaczki zasmarowane farbą drukarską, gwarancja Schmutz. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 200 PLN | |
21946 |
1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowy czworoblok zasmarowany obustronnie farbą drukarską, dolny lewy znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 260 PLN | |
21947 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 36 z błędem "szczątkowa kropka po HAL", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 40 PLN | |
21948 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
21949 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czytelnie skasowany w Noworadomsku znaczek za 50/60 hal. z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i opis Gryżewski. | Fi.27a B5 |
| 80 PLN | |
21950 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcona litera S", gwarancja Schmutz. | Fi.27aB8 Mi.26 |
| 30 PLN | |
21951 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z błędem na poz.48 "litera S zniekształcona", gwarancja i opis. | Fi.27a B8 Mi.26 |
| 100 PLN | |
21952 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Miszczak. | Fi.27aNo Mi.26K |
| 360 PLN SPRZEDANY | |
21953 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, lewy górny z błędem na poz.37 "brak kropki po HAL", a prawy dolny z błędem na poz.48 "zniekształcone S", stan idealny, gwarancja Jungjohann BPP | Fi.27a No B5+B8 Mi.26 |
| 1 600 PLN | |
21954 |
| 700 PLN | |
21955 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym na froncie i odwróconym na gumie, gwarancja Schmutz. | Fi.28Ndwo Mi.27DD |
| 7 000 PLN | |
21956 |
| 320 PLN | |
21957 |
| 675 PLN | |
21958 |
| 1 000 PLN | |
21959 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym i odwróconym, rzadkie, fotoatest Schmutz. | Fi.28Non Mi.27DD |
| 9 000 PLN | |
21960 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 20 PLN | |
21961 |
| 20 PLN | |
21962 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.29 Mi.28 |
| 20 PLN | |
21963 |
| 40 PLN | |
21964 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce, gwarancja Landre,. | Fi.29 No Mi.28 |
| 400 PLN | |
21965 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 40 z brzegowym nie dodrukiem nadruku "rak liter TA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 35 PLN | |
21966 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter ZTA", gwarancja Miszczak. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
21967 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 10 z błędem "brak liter ZTA", gwarancja Schmutz. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
21968 |
| 250 PLN | |
21969 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.29No Mi.28K |
| 650 PLN | |
21970 |
| 600 PLN | |
21971 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.29No Mi.29K |
| 675 PLN | |
21972 |
| 270 PLN | |
21973 |
1918 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 71, gwarancja Schmutz. | Fi.54b Mi.53 |
| 45 PLN | |
21974 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie formy, znaczek za 6 hal. - wartość nie dopuszczona do obiegu. | |
| 50 PLN | |
21975 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie formy, znaczek za 5 hal. - wartość nie dopuszczona do obiegu. | |
| 50 PLN | |
21976 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie formy, znaczek za 12 hal. - wartość nie dopuszczona do obiegu. | |
| 50 PLN | |