Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
21190 |
1919 wydanie rumuńskiej poczty okupacyjnej na Pokuciu, gwarancja Bulat BPP. | Fi.17 |
| 30 PLN | |
21191 |
1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu (w PMW woj. stanisławowskie), znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 60/20 h. użyty w Kołomyji (Fi.500.-), piękny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.17a |
| 400 PLN | |
21192 |
1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu (w PMW woj. stanisławowskie), znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 60/20 h., poza śladem podlepki piękny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.17a |
| 50 PLN | |
21193 |
1919 wydanie rumuńskiej poczty okupacyjnej na Pokuciu, gwarancja Bulat BPP. | Fi.19 |
| 140 PLN | |
21194 |
1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu, znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 60/25 h., piękny stan zachowania (Fi.225.-), gwarancja Schmutz. | Fi.19 Mi.18 |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
21195 |
1919 wydanie rumuńskiej poczty okupacyjnej na Pokuciu, gwarancja Bulat BPP. | Fi.20 |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
21196 |
1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu (w PMW woj. stanisławowskie), znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 60/30 h., poza śladem podlepki piękny stan, gwarancja Krawczyk. | Fi.23 |
| 120 PLN | |
21197 |
1919 wydanie rumuńskiej poczty okupacyjnej na Pokuciu, słabsze ząbki z prawej strony, gwarancja Bulat BPP. | Fi.29 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
21198 |
1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu (w PMW woj. stanisławowskie), znaczek prowizorycznego wydania przedrukowego za 1,20 Kr/50 h. (Fi.60.-), złamannie i uszkodzone ząbki, gwarancja Krawczyk. | Fi.29 |
| 20 PLN | |
21199 |
1919 wydanie rumuńskiej poczty okupacyjnej na Pokuciu, gwarancja Bulat BPP. | Fi.33 |
| 180 PLN | |
21200 |
1919 wydanie rumuńskiej poczty okupacyjnej na Pokuciu, gwarancja Bulat BPP. | Fi.34 |
| 75 PLN | |
21201 |
1919 Rumuńska Poczta Okupacyjna na Pokuciu (w PMW woj. stanisławowskie), znaczek dopłaty prowizorycznego wydania przedrukowego za 40/5 h., poza śladem podlepek ładny stan, gwarancja Krawczyk. | Fi.34 |
| 100 PLN | |