Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7727 |
1918 Żarki, znaczek wydania przedrukowego, gwarancja Schmutz. | Fi.5b |
| 50 PLN | |
7728 |
1918 Żarki, III wydanie, seria czysta (Mi.360 euro), piękny stan, gwarancja Mikstein, Falkowski, Nassalski, Perzyński. | Fi.7-9 |
| 180 PLN | |
7729 |
| 120 PLN | |
7730 |
1918 Żarki, seria drugiego wydania, gwarancja Ways. | Fi.7-9 |
| 100 PLN | |
7731 |
| 400 PLN | |
7732 |
1919 Chęciny, znaczki poczty miejskiej. | |
| 90 PLN | |
13958 |
1916 pamiątka wielkiej kwesty ogólnokrajowej pod hasłem "Ratujcie dzieci", dekoracyjne patriotyczne wydawnictwo (nie widokówka), nakładem Łódzkiej Okręgowej Rady Opiekuńczej; litografia. | |
| 100 PLN | |