Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
13487 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19 - Władysław Stanisław Reymont; przebarwienia. | Fi.Cp87 |
| 100 PLN | |
13488 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36 - Juliusz Kossak. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
13489 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 59 - Klasycyzm Bejsce (woj. kieleckie). | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
13490 |
1939 list z Łodzi 20.VII. do Niemiec. | Fi.Ck10 |
| 10 PLN | |
13491 |
1939 całostka z sygnaturą VI-1939 z hasłem propagandowym S. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
13492 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułani Beliny na patrolu - maj 1915. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
13493 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr.24 - płk. Edward Śmigły-Rydz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp88 |
| 30 PLN | |
13494 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Wejście I Brygady do Czeremoszna po odwrocie z nad Styru - lipiec 1915. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN | |
13495 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Komendant J.Piłsudski dekoruje legionistów odznaką "Za Wierną Służbę" - Kolonia Dubniaki na Wołyniu - sierpień 1916. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
13496 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, ilustracja Władysław Stanisław Reymont - Nobel w dziedzinie literatury 1924 za powieść "Chłopi". | Fi.Cp89 |
| 300 PLN | |
13497 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 55. | Fi.Cp89 |
| 220 PLN | |
13498 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 59. | Fi.Cp89 |
| 220 PLN | |
13499 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 2, ostemplowana grzecznościowo 7.9 w urzędzie Lublin 1. | Fi.Cp89I |
| 80 PLN | |
13500 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, całostka z ilustracją nr 1. | Fi.Cp89I |
| 300 PLN | |
13501 |
1944 wydanie prowizoryczne, nadruk delikatny typu I, ilustracja nr 3. | Fi.Cp89I |
| 300 PLN | |
13502 |
1945 formularz pocztowy bez znaku opłaty ze stemplem opłaty gotówkowej. | Fi.CfkVII |
| 100 PLN | |
13503 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty, czysty, gwarancja. | Fi.CfpU4 |
| 200 PLN | |
13504 |
1945 znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym bez poddruku, hasło propagandowe 3 - "DEMOKRACJA TO NASZA SIŁA"; słabszy stan zachowania (karta pogięta). | Fi.cP92 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
13505 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 100 PLN | |
13506 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 30 PLN | |
13507 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym. | Fi.Cp94B |
| 60 PLN | |
13508 |
1945 całostka z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp95 |
| 10 PLN | |
13509 |
1945 Belweder, całostka. | Fi.Cp95A |
| 20 PLN | |
13510 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 24.8.1946 z miejscowości Puszczykowo do Warszawy. | Fi.Cp95AI typ1 |
| 15 PLN | |
13511 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem. | Fi.Cp95AII |
| 40 PLN | |
13512 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp95AII |
| 30 PLN | |
13513 |
1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 17.III z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp96IA |
| 10 PLN | |
13514 |
1946 Belweder, całostka. | Fi.Cp96IB |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
13515 |
1946 Belweder, całostka z drukiem zdwojonym (Schmitzdruck) na wszystkich elementach drukowanych w doskonałym stanie zachowania, bardzo rzadkie. | Fi.Cp96IB |
| 640 PLN | |
13516 |
1946 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 12. | Fi.Cp96IIb |
| 20 PLN | |
13517 |
1946 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 11. | Fi.Cp96IIb |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
13518 |
1947 Belweder, całostka z ilustracją Urzędu Telekomunikacji w Warszawie. | Fi.Cp100 |
| 40 PLN | |
13519 |
1947 karta ilustrowana. | Fi.Cp100 |
| 35 PLN | |
13520 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 60 PLN | |
13521 |
1947 całostka okolicznościowa. | Fi.Cp102I |
| 30 PLN | |
13522 |
1947 Ignacy Daszyński, karta bez napisu z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102I |
| 35 PLN | |
13523 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
13524 |
1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
13525 |
1947 kartka z Małych Cieśli do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 10 PLN | |
13526 |
1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 10 PLN | |