Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13567 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją w kolorze zielonym. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
13568 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją w kolorze oliwkowym. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
13569 |
| 40 PLN | |
13570 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 35 PLN | |
13571 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
13572 |
| 30 PLN | |
13573 |
| 40 PLN | |
13574 |
1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
13575 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 40 PLN | |
13576 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Zygmunt Krasiński) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090). | Fi.Cp121 |
| 30 PLN | |
13577 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 50 PLN | |
13578 |
1950 "groszy" karta z nadrukiem typu 8 z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa dopłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 26.I.1952 z Krynicy do Krakowa. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
13579 |
| 30 PLN | |
13580 |
1951 karta ze znakiem opłaty portret Bieruta (jak zn.537), sygnatura (VII.52), hasło propagandowe 20b, dofrankowana i wysłana 21.XII.1953 z Łodzi do Warszawy. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN | |
13581 |
| 180 PLN | |
13582 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
13583 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
13584 |
| 15 PLN | |
13585 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
13586 |
1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ". | Fi.Cp130 B1 |
| 30 PLN | |
13587 |
| 40 PLN | |
13588 |
| 35 PLN | |
13589 |
1952 groszy, całostka z Łodzi z nadrukiem groszy typ5 w kolorze fioletowym. | Fi.Cp124, 541 |
| 30 PLN | |
13590 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 20a. | Fi.Cp131 |
| 30 PLN | |
13591 |
| 10 PLN | |
13592 |
| 10 PLN | |
13593 |
| 40 PLN | |
13594 |
| 40 PLN | |
13595 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21c-23. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
13596 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 50 PLN | |
13597 |
| 30 PLN | |
13598 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
13599 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b. | Fi.Cp133 |
| 10 PLN | |
13600 |
| 15 PLN | |
13601 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe F; dobry stan zachowania (na odwrocie dwa minimalne ślady podlepek). | Fi.Ck16I |
| 80 PLN | |
13602 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe C; dobry stan zachowania (na odwrocie dwa minimalne ślady podlepek). | Fi.Ck16I |
| 80 PLN | |
13603 |
| 25 PLN | |
13604 |
| 25 PLN | |
13605 |
| 12 PLN | |
13606 |
1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN | |