Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
16863 |
1921 Górny Śląsk - poczta powstańcza tzw. wydanie Korfantego, znaczki stemplowane. | |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
16864 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
16865 |
1921 Górny Śląsk - poczta powstańcza tzw. wydanie Korfantego, luzaki nieząbkowane. | |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
16866 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
16867 |
1921 Górny Śląsk, dofrankowana całostka II wydania, wysłana 10.2 do Berlina z Hindenburg - Zabrze, które w wyniku plebiscytu przyznane zostało stronie niemieckiej. | Fi.Cp3, 18 |
| 70 PLN | |
16868 |
1921 Górny Śląsk, AMBULANS NR.345 relacji WROCŁAW - KATOWICE (Zug 345 Breslau-Kattowitz), całostka II wydania dofrankowana znaczkiem z pustopolem wysłana do Propsthain (Probsthain) - Proboszczowa, przewieziona 27.7 ambulansem; walor w dobrym stanie zachowania | Fi.Cp4, 19 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
16869 |
1921 Górny Śląsk, dofrankowana całostka za 15 Pf II wydania, wysłana 9.9 z miejscowości Panewnik (IDAWEICHE) - w wyniku plebiscytu przyznanej stronie polskiej - do miejscowości Lipiny Śląskie (Lipine). | Fi.Cp4, 19 |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
16870 |
1922 Górny Śląsk, wydanie definitywne Komisji Rządzącej, 80 Pf - frankatura pojedyncza, karta pocztowa wysłana 7.6 jako druki zagraniczne do Skive w Danii z miejscowości Murow - Murów, która w wyniku plebiscytu przyznana została stronie niemieckiej. | Fi.25 |
| 200 PLN | |
16871 |
1922 Górny Śląsk, wydanie definitywne Komisji Rządzącej Górnego Śląska, wysoka (19 mk.) frankatura trójkolorowa wyłącznie wartości markowych, pocztowy adres przesyłkowy (Fi. dopłata 300%) do paczki wysłanej 23.II z Leobschütz (Głubczyce) do Berlina, stempel odbiorczy; znaczki unieważnione kasownikiem korkowym; bardzo dobry stan zachowania; | Fi.29, 26, 28 |
| 700 PLN SPRZEDANY | |
16872 |
1922 wydanie przedrukowe, seria. | Fi.41-3 |
| 30 PLN | |
16873 |
1923 wydanie dla Górnego Śląska, wysoka frankatura - 450 mk (dopłata +50% do ceny znaczka na całości) - prawidłowo opłacony list II klasy (koperta firmowa) wysłany 22.IV z Katowic do Berlina, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.159, 161, 162 Mi.16, 18, 19 |
| 1 200 PLN | |