Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Aukcja 51. Poczta obozu Gross Born

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
27569

1945 500 rocznica bitwy pod Warną, nie wprowadzony do obiegu (większość nakładu zniszczono) znaczek za 50 gr., bez gumy, prawy narożnik załamany, niska cena wywoławcza, sygnowany Kronenberg.

Fi.I
300 PLN