Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
26275 |
1942 firmowy list polecony z Dębicy do Krakowa, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.46, 67 |
| 45 PLN | |
26276 |
1942 kartka z Warszawy 15.VII.42 do Szlamborka. | Fi.67 |
| 40 PLN | |
26277 |
1942 kasownik okolicznościowy z herbem Lwowa, przygotowany z okazji 1 rocznicy utworzenia Dystryktu Galicji, znaczki na karcie (prawidłowa opłata), ostemplowane okolicznościowo 1.VIII we Lwowie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.71, 74; 21 |
| 50 PLN | |
26278 |
1942 kartka z Krakowa z wirnikiem propagandowym NSDAP. | Fi.72 |
| 10 PLN | |
26279 |
1942 kasownik okolicznościowy z okazji otwarcia miejskiego instytutu im. Behringa do badań tyfusu plamistego we Lwowie. | Fi.72; 27 |
| 60 PLN | |
26280 |
1942 miejscowa kartka z Częstochowy 23.6.42 kasowana wirnikiem propagandowym typ VIIC, czysto odbity wirnik. | Fi.75 |
| 210 PLN | |
26281 |
| 150 PLN | |
26282 |
1942 list z Krakowa 9.IX.42 z wirnikiem propagandowym NSDAP. | Fi.78 |
| 10 PLN | |
26283 |
1942 53. urodziny Hitlera, seria kasowana kasownikiem okolicznościowym pierwszego dnia obiegu. | Fi.89-91 |
| 25 PLN | |
26284 |
| 30 PLN | |
26285 |
1942 600-lecie Lublina, seria znaczków na karcie, ostemplowana okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu w Krakowie. | Fi.92-95, 22 |
| 40 PLN | |
26286 |
1942 600-lecie Lublina, seria z dolnym marginesem z nazwą emisji, skasowana na kopercie ekspresowego, miejscowego listu poleconego, nadanego 24.VIII w Warszawie, kasownik odbiorczy; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania, pochodzący ze zbiorów i z sygnaturą własnościową T.Białkowskiego. | Fi.92-95Pw6 |
| 120 PLN | |
26287 |
| 40 PLN | |
26288 |
1942 list polecony z Lublina 28.9.42 do Krakowa - stemple odbiorcze na odwrocie. | |
| 20 PLN | |
26289 |
1942 koperta (Wawel) z sygnaturą III.42. wysłana z Krosna 19.XI do Wrocławia. | Fi.Ck2 Mi.U2/02a |
| 50 PLN | |
26290 |
1942 koperta (Wawel) z sygnaturą III.42., wysłana 22.I z miejscowości Ryki do Lublina. | Fi.Ck2 Mi.U2/02b |
| 50 PLN | |
26291 |
1942 kartka z Krakowa 9.7.42 do Warszawy. | Fi.Cp7 |
| 40 PLN | |
26292 |
1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. karta fioletowa o sygnaturze II.41, wysłana z Tarnowa do Poznania. | Fi.Cp9a Mi.P12/01 |
| 20 PLN | |
26293 |
| 10 PLN | |
26294 |
1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. karta fioletowa o sygnaturze III.42, wysłana ze Skolimowa. | Fi.Cp9b Mi.P12/02 |
| 10 PLN | |
26295 |
1942 widoki zabytkowych budowli, całostka z sygnaturą II.42, zgięcia na narożniku. | Fi.Cp9b |
| 10 PLN | |
26296 |
1942 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowe karty o sygnaturze III.42, dwie odmiany kartonu i koloru, czyste. | Fi.Cp9b Mi.P12/02 |
| 40 PLN | |
26297 |
| 30 PLN | |
26298 |
1942 formularz biura wysyłkowego znaczków ze stemplem okolicznościowym z Krakowa. | Fi.CpU1A |
| 200 PLN | |
26299 |
1942 formularz biura wysyłkowego znaczków na kartce dla polskiego urzędu pocztowego w Gdańsku uzyta miejscowo w Częstochowie. | Fi.CpU2I |
| 600 PLN | |
26300 |
1942 formularz biura wysyłkowego znaczków grzecznościowo stemplowany. | Fi.CpU3 |
| 70 PLN | |
26301 |
1942 formularz biura wysyłkowego znaczków. | Fi.CpU4 |
| 60 PLN | |
26302 |
1942 formularz biura wysyłkowego znaczków z kasownikiem okolicznościowy z Krakowa do Lublina. | Fi.CpU4 |
| 200 PLN | |
26303 |
1942 formularz biura wysyłkowego znaczków grzecznościowo stemplowany. | Fi.CpU4 |
| 50 PLN | |
26304 |
1942 list urzędowy z sądu grodzkiego w Krakowie 20.5.41. | Fi.U6 |
| 20 PLN | |
26305 |
1943 stempel okolicznościowy z Krakowa. | Fi.31 |
| 10 PLN | |
26306 |
| 15 PLN | |
26307 |
| 50 PLN | |
26308 |
| 80 PLN | |
26309 |
| 50 PLN | |
26310 |
1943 kasownik okolicznościowy mistrzostw szachowych w Radomiu. | Fi.72 |
| 20 PLN | |
26311 |
1943 znaczek Generalnego Gubernatorstwa użyty poza jego obszarem!!! widokówka ofrankowana znaczkiem za 12 gr. z Hitlerem, wysłana 30.IV z Królewca (Königsberg) do Hannoveru; bardzo dobry stan zachowania; duża ciekawostka! | Fi.75 |
| 100 PLN | |
26312 |
1943 kartka z Lublina 22.12.43 do Warszawy. | Fi.75 |
| 30 PLN | |
26313 |
1943 list wysłany 20.IV z Grybowa, adresowany do zwierzchnika kościoła prawosławnego w Polsce, arcybiskupa Palladiusa w Warszawie; dekoracyjny stempel konsystorza. | Fi.78 |
| 100 PLN | |
26314 |
1943 portret Hitlera na jednolitym tle, 24 + 60 gr. - frankatura dwukolorowa, list polecony wysłany 6.III.1944 z Krakowa do Berlina, kasownik odbiorczy na odwrocie 7.III. | Fi.78, 111 |
| 25 PLN | |