Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
19616 |
1938 V Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, dwa bloki skasowane okolicznościowo 3.V na specjalnych kopertach, bloki w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Bl.5A-B |
| 350 PLN | |
19617 |
1938 V Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna, bloki kasowane okolicznościowo (Fi.400.-). | Fi.Bl.5A,B |
| 240 PLN | |
19618 |
1938 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna, blok stemplowany kasownikami okolicznościowymi wystawy. | Fi.bl.5B Mi.Bl.5A |
| 140 PLN | |
19619 |
1938 V Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, blok stemplowany, zagięcie na marginesie i lekko uszkodzony lewy bok. | Fi.bl.5B Mi.Bl.5A |
| 90 PLN | |
19620 |
1938 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, blok stemplowany kasownikami okolicznościowymi wystawy. | Fi.bl.5B Mi.Bl.5A |
| 80 PLN | |
19621 |
1938 ząbkowany blok z Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej czysto stemplowany kasownikami okolicznościowymi wystawy na kopercie. | Fi.bl. 5B Mi.Bl. 5A |
| 140 PLN | |
19622 |
1938 pierwszy polski lot do stratosfery, blok na kopercie listu poleconego. | Fi.bl.6 Mi.Bl.6 |
| 150 PLN | |
19623 |
1938 pierwszy polski lot do stratosfery, blok z dwoma niewielkimi plamkami na marginesie na stronie gumowanej. | Fi.bl.6 Mi.Bl.6 |
| 150 PLN | |
19624 |
1938 list z niedoszłego lotu do stratosfery opłacony okolicznościowym blokiem. | Fi.bl.6 Mi.Bl.6 |
| 160 PLN | |
19625 |
1938 pierwszy polski lot do stratosfery, blok kasowany okolicznościowo, bez gumy, w ładnym stanie. | Fi.Bl.6 |
| 130 PLN | |
19626 |
1938 pierwszy polski lot do stratosfery, blok czysty w pięknym stanie. | Fi.Bl.6 |
| 300 PLN | |
19627 |
1938 pierwszy polski lot do stratosfery, blok kasowany okolicznościowo z pełną oryginalną gumą, piękny stan. | Fi.Bl.6 |
| 160 PLN | |
19628 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, blok stemplowany stemplem okolicznościowym. | Fi.bl.7 Mi.Bl.7 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
19629 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.7 Mi.Bl.7 |
| 80 PLN | |
19630 |
1938 20 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty na pożółkłym papierze. | Fi.Bl.7 |
| 90 PLN | |
19631 |
1938 20 rocznica odzyskania niepodległości, blok kasowany okolicznościowo. | Fi.Bl.7 |
| 60 PLN | |
19632 |
1938 20 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty. | Fi.Bl.7 |
| 100 PLN | |
19633 |
1938 WILEŃSZCZYZNA - LANDWARÓW - koperta wysłana 20.VIII z miejscowości Landwarów (powiat wileńsko-trocki) do Plisy, znaczek unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "b"; dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne. | Fi.Ck7 |
| 50 PLN | |
19634 |
1938 całostka z grzecznościowo odbitym stemplem i kasownikiem agencji pocztowo telegraficznej w Orzechowie. | Fi.Cp72 |
| 100 PLN | |
19635 |
1938 WILEŃSZCZYZNA - SINIAWKA - ilustrowana karta pocztowa, wysłana 27.XI z miejscowości Siniawka (powiat nieświeski) do Wilna, znak opłaty unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "b"; dobry stan zachowania (minimalna plamka tuszu po lewej stronie); z kolekcji G.Hahne. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN | |
19636 |
1939 list polecony z Chochołowa 10.II.39 do Nowego Targu. | Fi.295, 296 Mi.316, 317 |
| 20 PLN | |
19637 |
1939 ekspres z Krakowa 23.II.39 do Warszawy zwrócony do nadawcy. | Fi.295, 318 Mi.316, 339 |
| 30 PLN | |
19638 |
1939 "Opłata ulgowa /Rozp. M.P.i T. Nr.P.W. 501/70 z r. 1933" - stempel uprawniający do obniżonej opłaty za korespondencję, list wysłany 6.VI z miejscowości Niemirów k.Lwowa do Rawicza. | Fi.296 Mi.317 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
19639 |
1939 list polecony z Krakowa 1.6.39 do Nowego Sącza. | Fi.296, 313 Mi.317, 334 |
| 10 PLN | |
19640 |
1939 list z Uściłóg (Kresy) 25.II.39 do Warszawy. | Fi.309 Mi.330 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
19641 |
1939 miejscowy list polecony z Lublina 25.I.39. | Fi.310, 318 Mi.331, 339 |
| 20 PLN | |
19642 |
1939 ekspres polecony z Warszawy 11.III.39 do Poznania. | Fi.310, 320 Mi.331, 341 |
| 60 PLN | |
19643 |
1939 list z Gdyni 8.VIII.39 do Anglii opłacony parką znaczków z okazji 25 rocznicy wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów. | Fi.310, 335 Mi.331, 356 |
| 90 PLN | |
19644 |
1939 list polecony z Katowic 26.VIII.39 do Puław. | Fi.311, 314 Mi.332, 335 |
| 15 PLN | |
19645 |
1939 list polecony z Koszyc 31.VII.39 do Kielc. | Fi.314, 315 Mi.335, 336 |
| 20 PLN | |
19646 |
1939 pojedyncza frankatura na liście z Łodzi do Niemiec. | Fi.318 Mi.339 |
| 10 PLN | |
19647 |
1939 WILEŃSZCZYZNA - SMORGONIE - list polecony, wysłany 29.III z miejscowości Smorgonie (powiat oszmiański) do Wilna, znaczek unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "b"; ładnie odciśnięte datownik i stempelek polecenia; kasownik odbiorczy na odwrocie; bardzo dobry stan zachowania (ślady archiwizacji); z kolekcji G.Hahne. | Fi.318 Mi.339 |
| 80 PLN | |
19648 |
1939 WILEŃSZCZYZNA - JODY - list polecony, wysłany 25.IV z małej miejscowości Jody (powiat brasławski) do Wilna, znaczek unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "a", ładnie odciśnięte datownik i stempelek polecenia; kasownik odbiorczy na odwrocie; niewielkie ślady archiwizacji, bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne. | Fi.318 Mi.339 |
| 150 PLN | |
19649 |
1939 pojedyncza frankatura znaczka za 1 zł serii historycznej na liście poleconym z Warszawy do Niemiec, nalepka kontroli dewizowej. | Fi.320 Mi.341 |
| 60 PLN | |
19650 |
| 45 PLN | |
19651 |
1939 Międzynarodowe Zawody Narciarskie FIS w Zakopanem, seria w czworoblokach. | Fi.330-3 Mi.351-4 |
| 180 PLN | |
19652 |
1939 seria wydania z okazji Międzynarodowych Zawodów Narciarskich FIS na poleconym ekspresie z polskiego urzędu pocztowego w Gdańsku. | Fi.330-3 Mi.351-4 |
| 160 PLN | |
19653 |
1939 międzynarodowe zawody narciarskie FIS w Zakopanem, seria czysta. | Fi.330-33 Mi.351-54 |
| 40 PLN | |
19654 |
1939 list firmowy z Gniezna 2.3.39. | Fi.331 Mi.352 |
| 15 PLN | |
19655 |
1939 duży list polecony z Zakopanego ze stemplem okolicznościowym zawodów narciarskich FIS. | Fi.332, 333 Mi.353, 354 |
| 30 PLN | |