Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
18624 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z błędem "uszkodzone P w POLSKA", gwarancja. | Fi.23a B |
| 45 PLN | |
18625 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 240 PLN | |
18626 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, pionowa fałda w papierze, gwarancja Gryżewski. | Fi.23a No |
| 225 PLN | |
18627 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja. | Fi.23b Mi.23B |
| 100 PLN | |
18628 |
| 250 PLN | |
18629 |
| 240 PLN | |
18630 |
| 250 PLN | |
18631 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | Fi.23No Mi.23K |
| 180 PLN | |
18632 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z odwróconym nadrukiem, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.23No Mi.23K |
| 360 PLN | |
18633 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklaczem, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 50 PLN | |
18634 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
18635 |
| 15 PLN | |
18636 |
| 40 PLN | |
18637 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
18638 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
18639 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 90 PLN | |
18640 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
18641 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruki z poz. 13-14, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 50 PLN | |
18642 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej z poz. 37 i 34, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 430 PLN SPRZEDANY | |
18643 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem podwójnym normalnym i odwróconym na stronie gumowanej, gwarancja. | Fi.24Ndwo Mi.24 |
| 1 710 PLN SPRZEDANY | |
18644 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski. | Fi.24No Mi.24K |
| 90 PLN SPRZEDANY | |
18645 |
| 150 PLN | |
18646 |
| 150 PLN | |
18647 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 50 PLN | |
18648 |
| 45 PLN | |
18649 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.25a Mi.25I |
| 25 PLN | |
18650 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
18651 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter CZTA", fałdy na gumie, podniesiona gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 20 PLN | |
18652 |
| 30 PLN | |
18653 |
| 25 PLN | |
18654 |
| 25 PLN | |
18655 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. ze skośnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.25a |
| 35 PLN | |
18656 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", podniesiona gwarancja Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 40 PLN | |
18657 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z brzegowym uszkodzeniem prawej strony nadruku, gwarancja i opis "brak TA" Krawczyk. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 40 PLN | |
18658 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter TA, gwarancja Jungjohann. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 40 PLN | |
18659 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Danowski. | Fi.25aB9 Mi.25I |
| 45 PLN | |
18660 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Danowski. | Fi.25a B9 Mi.25I |
| 45 PLN | |
18661 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja. | Fi.25a B9 Mi.25I |
| 30 PLN | |
18662 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter ZTA, gwarancja. | Fi.25a B9 Mi.25I |
| 30 PLN | |
18663 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Danowski. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 100 PLN | |