Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
17183 |
1981 koperta Fryderyk Chopin 2,50 (3) zł, czysta. | Fi.Ck67 |
| 10 PLN | |
17184 |
1982 karty pocztowe czyste, rocznik - 15 sztuk. | |
| 30 PLN | |
17185 |
1982 koperty czyste, rocznik - 4 sztuki. | |
| 20 PLN | |
17186 |
1983 karty pocztowe czyste, rocznik - 43 karty. | |
| 85 PLN | |
17187 |
1983 całostka z sygnaturą IV.83 50.000. | Fi.Cp826K |
| 10 PLN | |
17188 |
1983 karta z prywatnym dodrukiem - "AEROKOSMOS'84 Wystawa Filatelistyczna Dęblin Świdnik Zamość/ Challange 1934 Warszawa"; temat - LOTNICTWO. | Fi.Cp859 |
| 20 PLN | |
17191 |
1984 karta nakładu z 1984 roku z prywatnym dodrukiem - "65 lat przemysłu lotniczego, samolot R-XIII-D Lublin"; temat - LOTNICTWO. | Fi.Cp857 |
| 20 PLN | |
17192 |
1985 karty pocztowe czyste, rocznik - 23 sztuk. | |
| 38 PLN | |
17193 |
1985 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki. | Fi.Ck7981 |
| 12 PLN | |
17196 |
1986 karta nakładu z 1984 roku z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna Kultura i Sztuka - Tomaszów Lubelski"; temat - ARCHITEKTURA. | Fi.Cp857 |
| 15 PLN | |
17197 |
1986 karta z prywatnym dodrukiem - "365 rocznica nadania praw miejskich dla miasta Tomaszowa Lubelskiego". | Fi.Cp919 |
| 15 PLN | |
17199 |
1988 40. rocznica zjednoczenia PPR i PZPR, kartka z abklaczem. | Fi.Cp990 |
| 75 PLN | |
17200 |
1989 karty pocztowe czyste, rocznik - 21 sztuk. | |
| 31 PLN | |
17201 |
1997 "70 lat maszyn frankujących w Polsce" komplet 10 bezznaczkowych formularzy kartowych w ozdobnym etui, wydanych przez Dyrekcję Okręgu Poczty w Łodzi. | |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
17202 |
2002 Kampinoski Park Narodowy - łoś. | Fi.Cp1286 |
| 10 PLN | |
17203 |
2006 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk. | |
| 230 PLN | |
17204 |
2007 karty pocztowe czyste, rocznik - 26 sztuk. | |
| 200 PLN | |