Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
1163 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 240 PLN | |
1164 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem odwróconym, piękny stan, gwarancja Mikstein, Gryżewski, Malinowski. | Fi.23a No Mi.23A |
| 240 PLN | |
1165 |
| 80 PLN | |
1166 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja. | Fi.23b Mi.23B |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
1167 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2 z brzegowym nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 150 PLN | |
1168 |
| 250 PLN | |
1169 |
| 250 PLN | |
1170 |
| 240 PLN | |
1171 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek. | Fi.23No Mi.23K |
| 150 PLN | |
1172 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 15 PLN | |
1173 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
1174 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jendroszek. | Fi.24 Mi.24 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
1175 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem z poz. 13-14, lewy znaczek z dużymi usterkami w nadruku POCZTA POLSKA, gwarancja Krawczyk, Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 50 PLN | |
1176 |
| 15 PLN | |
1177 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek uszkodzone litery TA, gwarancja Jendroszek. | Fi.24 Mi.24 |
| 50 PLN | |
1178 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak. | Fi.24 Mi.24 |
| 15 PLN | |
1179 |
| 12 PLN | |
1180 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej z poz. 37 i 34, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.24Ndw Mi.24 |
| 500 PLN | |
1181 |
| 150 PLN | |
1182 |
| 150 PLN | |
1183 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski. | Fi.24No Mi.24K |
| 150 PLN | |
1184 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Chęcin 24.II.19 do Kielc, na odwrocie stempel odbiorczy Kielc 26.II.19, ręcznie pisana erka. | Fi.25, 86B Mi.25I, 102 |
| 1 000 PLN | |
1185 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
1186 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
1187 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | Fi.25a Mi.25I |
| 25 PLN | |
1188 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 45 PLN | |
1189 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem czarnym, gwarancja Jendroszek. | Fi.25a Mi.25I |
| 45 PLN | |
1190 |
| 30 PLN | |
1191 |
| 20 PLN | |
1192 |
| 20 PLN | |
1193 |
1918 drugie wydanie lubelskie, 45/80 hal. - mieszana frankatura ze znaczkami wydania koronowego, zagraniczny list polecony, opłacony zgodnie z obowiązującą taryfą (50 hal.), wysłany 24.II.1919 z Lublina do Wiednia, znaczki unieważnione kasownikiem unarodowionym (wyróżnik "c"), stempelek cenzury krakowskiej i fragment zalepki; koperta nieco zmniejszona do ekspozycji, uszkodzony narożnik znaczka, ale bardzo ciekawy obieg; wysoka wycena katalogowa (Fi.5000.-), atrakcyjna cena wywoławcza !!! gwarancja Schmutz. | Fi.25a, 73A Mi.25I, 65 |
| 3 500 PLN | |
1194 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku błędem "brak liter TA", gwarancja. | Fi.25aB10 Mi.25I |
| 25 PLN | |
1195 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 50 z błędem "brak TA", postfrisch choć guma nie wygląda świeżo, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 50 PLN | |
1196 |
| 40 PLN | |
1197 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", gwarancja Danowski. | Fi.25aB9 Mi.25I |
| 50 PLN | |
1198 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 10 z błędem "brak ZTA", gwarancja Schmutz. | Fi.25aB9 Mi.25I |
| 40 PLN | |
1199 |
| 30 PLN | |
1200 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter ZTA, gwarancja. | Fi.25a B9 Mi.25I |
| 30 PLN | |
1201 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze czarnym z błędami, "brak liter ZTA" na górnym i "brak liter TA na dolnym prawym znaczku, rzadka kombinacja błędów, gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25a B9, B10 Mi.25I |
| 160 PLN | |
1202 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Danowski. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 120 PLN | |