Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
1123 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
1124 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 35 PLN | |
1125 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Kielc 17.I.19 do Pińczowa, mieszana frankatura z austriackimi znaczkami, koperta przycięta od góry i z boku - reperowana, mimo słabego stanu dekoracyjna i bardzo rzadka całość, gwarancja Schmutz. | Fi.21 |
| 1 150 PLN | |
1126 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
1127 |
1918 drugie wydanie lubelskie, zestaw sześciu kasowanych znaczków, wszystkie gwarantowane. | Fi.21-5, 29 |
| 100 PLN | |
1128 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 150 PLN | |
1129 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym i brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 31, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 200 PLN | |
1130 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.21No Mi.21K |
| 150 PLN | |
1131 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski. | Fi.21No Mi.21K |
| 150 PLN | |
1132 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek. | Fi.21No Mi.21K |
| 120 PLN | |
1133 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 40 PLN | |
1134 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek. | Fi.22a Mi.22a |
| 40 PLN | |
1135 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
1136 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
1137 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Miszczak. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
1138 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
1139 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 1 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
1140 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 21, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 30 PLN | |
1141 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 15 PLN | |
1142 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", gwarancja Jungjohann. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 35 PLN | |
1143 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z błędem "zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 30 PLN | |
1144 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem z poz. 41 "złamany orzeł", dwie podlepki, gwarancja bez opisu Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 50 PLN | |
1145 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 150 PLN | |
1146 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Jungjohann. | Fi.22a No Mi.22a K |
| 150 PLN | |
1147 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
1148 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, w bardzo ładnym stanie, gwarancja Kwaśniewski,. | Fi.22b |
| 1 600 PLN | |
1149 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, gwarancja Ryblewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
1150 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 12, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 300 PLN | |
1151 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 30, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.22b Mi.22b |
| 230 PLN SPRZEDANY | |
1152 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Miszczak. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 900 PLN | |
1153 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 200 PLN | |
1154 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 700 PLN | |
1155 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikulski. | Fi.22b No Mi.22b K |
| 1 000 PLN | |
1156 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 20 PLN | |
1157 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Miszczak. | Fi.23a Mi.23A |
| 20 PLN | |
1158 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
1159 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 12 1/2, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Mikulski. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN | |
1160 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11.5/11.5 z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23a Mi.23B |
| 100 PLN | |
1161 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
1162 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Gryżewski, Danowski. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 240 PLN SPRZEDANY | |