Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5746 |
1938 widokówka malarstwo Stryjeńska. | |
| 20 PLN | |
5747 |
1938 widokówka Nowogródek, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
5748 |
1939 widokówka Świeradów (Bad Flinsberg), czysta. | |
| 15 PLN | |
5749 |
1940 widokówka Kraków, czysta. | |
| 10 PLN | |
5750 |
1943 widokówka Zakopane - Brama FIS, czysta. | |
| 10 PLN | |
5751 |
1943 widokówka Tatry - Górna trasa kolei linowej Kuźnice-Kasprowy W. z widokiem na szczyt Kasprowego (1988 m), czysta. | |
| 10 PLN | |