Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5626 |
1899 widokówka Warszawa, "Souvenir de Varsovie", karta litograficzna, z obiegu (znaczek zdjęty), bardzo dobry stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
5627 |
1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
5628 |
1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania. | |
| 200 PLN | |
5629 |
1900 widokówka Sopot - kościół garnizonowy św.Jerzego "Gruss aus Zoppot - Erlöserkirche", dobry stan zachowania (minimalne przebarwienia). | |
| 150 PLN | |
5630 |
1901 widokówka Gdańsk, z secesyjną tłoczoną ramką, z obiegu, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
5631 |
1902 widokówka Warszawa - do patrzenia "pod światło", czysta, bardzo dobry stan zachowania | |
| 120 PLN | |
5632 |
1902 widokówka Chełmno (Kulm), ramka litograficzna, z obiegu, doskonały stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
5633 |
1903 Wrocław, widok na ratusz.Piękna litografia, długi adres | |
| 38 PLN | |
5634 |
1907 widokówka Worochata, ambulans ..onezö - Stanisławów. | |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
5635 |
1907 widokówka Łódź - Gazownia, wysłana z Łodzi do Noumea na Nowej Kaledonii !!! doskonały stan zachowania. | |
| 250 PLN | |
5636 |
1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu). | |
| 30 PLN | |
5637 |
1909 widokówka Barlinek (Berlinchen), z obiegu. | |
| 60 PLN | |
5638 |
1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta. | |
| 20 PLN | |
5639 |
1911 widokówka Kalisz - Gmach Ministerium spraw wewnętrznych, z obiegu (znaczek zdjęty). | |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
5640 |
1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta. | |
| 50 PLN | |
5641 |
1911 widokówka "Na Biwaku", ręcznie podbarwiana, przedstawiająca żołnierzy Legionów Polskich we Włoszech, czysta. | |
| 60 PLN | |
5642 |
1911 widokówka artystyczna "Kury" wydana z okazji Świąt Wielkanocnych, litografia sygnowana przez Stanisława Matejkę - wnuka słynnego Jana Matejki, karta z obiegu, wysłana 13.IV miejscowo w Krakowie, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
5643 |
1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta. | |
| 60 PLN | |
5644 |
1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta. | |
| 100 PLN | |
5645 |
1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
5646 |
1912 widokówka Grudziądz, z obiegu. | |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
5647 |
1912 widokówka patriotyczna "Mazur", czysta. | |
| 40 PLN | |
5648 |
1913 Poznań, sala balowa Akademii Królewskiej. | |
| 35 PLN | |
5649 |
1913 widokówka Grudziądz, czysta. | |
| 35 PLN | |
5650 |
1913 widokówka Gdańsk, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
5651 |
1913 widokówka Chełm, czysta. | |
| 40 PLN | |
5652 |
| 45 PLN | |
5653 |
1914 widokówka. | |
| 10 PLN | |
5654 |
1914 widokówka Starokonstantynów, czysta. | |
| 70 PLN | |
5655 |
1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku). | |
| 30 PLN | |
5656 |
1914 widokówka Malbork, czysta. | |
| 70 PLN | |
5657 |
1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
5658 |
1915 widokówka Poznań, z obiegu. | |
| 15 PLN | |
5659 |
1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu. | |
| 150 PLN | |
5660 |
1915 widokówka Przemyśl - walki na przedpolu twierdzy, czysta. | |
| 40 PLN | |
5661 |
1915 widokówka Żywiec, z obiegu. | |
| 40 PLN | |
5662 |
1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915. | |
| 20 PLN | |
5663 |
1915 litografia, kartka pocztowa Czerwony Krzyż wysłana ze Szczecina. | |
| 45 PLN | |
5664 |
1915 widokówka Łódź, z obiegu. | |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
5665 |
1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki). | |
| 40 PLN | |