Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
20485 |
1937 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzak z serii. | Fi.278 |
| 30 PLN | |
20486 |
1937 wystawa filatelistyczna DAPOSTA, blok. | Fi.bl.2a |
| 50 PLN | |
20487 |
1938-39 wydanie na przesyłki lotnicze, seria na papierze ze znakiem wodnym "swastyka", na podlepkach. | Fi.282-85 Mi.298-301 |
| 25 PLN | |
20488 |
1938 znaczek wydania obiegowego. | Fi.288 |
| 40 PLN | |
20489 |
1938 znaczek wydania obiegowego. | Fi.290 |
| 20 PLN | |
20490 |
1938 znaczek wydania obiegowego. | Fi.291 |
| 20 PLN | |
20491 |
1938 znaczek z dopłata na pomoc zimową. | Fi.299 |
| 20 PLN | |
20492 |
1939 seria z dopłatą na Pomoc Zimową na liście poleconym do Niemiec, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.295-9 |
| 100 PLN | |
20493 |
1939 Dzień Znaczka, seria. | Fi.300-3 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
20494 |
1939 kongres niemieckich lekarzy i przyrodników w Sopocie, seria. | Fi.304-6 |
| 10 PLN | |
20495 |
1939 komplet całostek Wolnego Miasta Gdańska z nadrukiem Deutsches Reich (Mi.90 euro). | Mi.P283-284 |
| 200 PLN | |
20496 |
1939 całostka Wolnego Miasta Gdańska z nadrukiem Deutsches Reich, o nominale 6Rpf/10Pf (Mi.45 euro); bardzo dobry stan zachowania. | Mi.P284 |
| 50 PLN | |
20497 |
1943 list miejscowy z Gdańska. | |
| 20 PLN | |