Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
20445 |
1925 VI, wydanie półilustrowane, 20 Pf karta czysta z ilustracją Danzig-Neufahrwasser, Hafeneinfahrt; bardzo dobry stan zachowania; temat - LATARNIE MORSKIE. | Fi.Cp32 |
| 200 PLN | |
20446 |
1928/1934 wydanie półilustrowane z potrójną linią pionową, karton piaskowy, ilustracja Winterplatz mit Post- und Telegraphenverwaltung; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp45b |
| 200 PLN | |
20447 |
1928/1934 wydanie półilustrowane z potrójną linią pionową, karton jasnobrunatny marmurkowany, ilustracja Freie Stadt Danzig; Werderlandschaft; zalana litera k w Postkarte; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp45d |
| 240 PLN | |
20448 |
1928/1934 wydanie półilustrowane z potrójną linią pionową, karton jasnokremowy, ilustracja Neuteich; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp45e |
| 200 PLN | |
20449 |
1929-37 zestaw serii widokowych, czyste na podlepkach. | Fi.211-3, 252-62, 27 Mi.217-9, 256-66, 27 |
| 150 PLN | |
20450 |
1929 wydanie z dopłatą na rzecz międzynarodowej wystawy filatelistycznej w Gdańsku, znaczek kolorach szaroniebieskim i czarnym, gwarancja i oznaczenie Oechsner. | Fi.213c |
| 480 PLN | |
20451 |
1930 znaczek z serii z okazji 10. rocznicy powstania Wolnego Miasta Gdańska. | Fi.214 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
20452 |
1930 10 rocznica powstania Wolnego Miasta Gdańska, wydanie okolicznościowe na kopercie wysłanej w pierwszym dniu obiegu tych znaczków, na odwrocie kasownik odbiorczy Berlina z dnia 17.11.; w Niemczech takie FDC osiąga cenę ponad 2000 euro, tu w bardzo przystępnej cenie wywoławczej, fotoatest Schmutz. | Fi.214-24 Mi.220-30 |
| 6 500 PLN | |
20453 |
1930 znaczek z serii z okazji 10. rocznicy powstania Wolnego Miasta Gdańska. | Fi.215 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
20454 |
1930 znaczek z serii z okazji 10. rocznicy powstania Wolnego Miasta Gdańska. | Fi.216 |
| 20 PLN | |
20455 |
1930 znaczek z serii z okazji 10. rocznicy powstania Wolnego Miasta Gdańska. | Fi.217 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
20456 |
1930 znaczek z serii z okazji 10. rocznicy powstania Wolnego Miasta Gdańska. | Fi.218 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
20457 |
1930 znaczek z serii z okazji 10. rocznicy powstania Wolnego Miasta Gdańska. | Fi.220 |
| 200 PLN | |
20458 |
1930 znaczek z serii z okazji 10. rocznicy powstania Wolnego Miasta Gdańska, gwarancja Schmutz. | Fi.222 |
| 200 PLN | |
20459 |
1932 znaczek wydania przedrukowego na rzecz Wystawy Poczty Lotniczej LUFPOSTA. | Fi.225 |
| 80 PLN | |
20460 |
1932 wydanie przedrukowe, Międzynarodowa Wystawa Poczty Lotniczej - LUPOSTA, seria czysta w pięknym stanie (Fi.750.-). | Fi.225-29 Mi.231-35 |
| 600 PLN | |
20461 |
1932 międzynarodowa wystawa lotnicza, seria. | Fi.225-9 |
| 650 PLN | |
20462 |
1932 znaczek wydania przedrukowego na rzecz Wystawy Poczty Lotniczej LUFPOSTA. | Fi.226 |
| 80 PLN | |
20463 |
1932 znaczek wydania przedrukowego na rzecz Wystawy Poczty Lotniczej LUFPOSTA. | Fi.227 |
| 80 PLN | |
20464 |
1932 znaczek wydania przedrukowego z dopłata na LUFTPOSTA. | Fi.228 |
| 100 PLN | |
20465 |
1932 znaczek wydania przedrukowego na rzecz Wystawy Poczty Lotniczej LUFPOSTA. | Fi.228 |
| 100 PLN | |
20466 |
1935 znaczek wydania obiegowego. | Fi.239 |
| 50 PLN | |
20467 |
1935 znaczek wydania na przesyłki lotnicze. | Fi.247 |
| 10 PLN | |
20468 |
1935 znaczek wydania na przesyłki lotnicze. | Fi.248 |
| 10 PLN | |
20469 |
1935 znaczek wydania na przesyłki lotnicze. | Fi.250 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
20470 |
1935 znaczek wydania na przesyłki lotnicze. | Fi.251 |
| 30 PLN | |
20471 |
1935 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, seria. | Fi.252-54 |
| 10 PLN | |
20472 |
1935-37 zestaw serii widokowych WMG z dopłatą na pomoc zimową, serie czyste na podlepkach. | Fi.252-62, 274-78 Mi.256-66, 276-80&nb |
| 120 PLN | |
20473 |
1936 znaczek z dopłatą na pomoc zimową. | Fi.257 |
| 10 PLN | |
20474 |
1936 znaczek z dopłatą na pomoc zimową. | Fi.258 |
| 10 PLN | |
20475 |
1936 zabytki Gdańska - wydanie z dopłatą na pomoc zimową, czysta seria w bardzo ładnym stanie. | Fi.258-62 Mi.262-66 |
| 200 PLN | |
20476 |
1936 znaczek z dopłatą na pomoc zimową. | Fi.261 |
| 40 PLN | |
20477 |
1936 wydanie dobroczynne z dopłatą na Pomoc Zimową, seria. | Fi.274-78 |
| 80 PLN | |
20478 |
1937-1939 zestaw poszukiwanych kasowanych serii "obrazkowych" z dopłatami; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.255-7, 263-4, 279 Mi.259-61, 267-8, 28 |
| 200 PLN | |
20479 |
1937 Gdański Związek Przeciwlotniczy. | Fi.264 |
| 10 PLN | |
20480 |
1937 wydanie obiegowe. | Fi.265 |
| 30 PLN | |
20481 |
1937 znaczek wydania obiegowego. | Fi.265 |
| 50 PLN | |
20482 |
1937 znaczek z dopłata na rzecz rozwoju gospodarki gdańskiej. | Fi.271 |
| 20 PLN | |
20483 |
1937 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzak z serii. | Fi.275 |
| 10 PLN | |
20484 |
1937 znaczek z dopłatą na pomoc zimową. | Fi.277 |
| 20 PLN | |