Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
12488 |
1939 wycinek z kasownikiem okolicznościowym Międzynarodowy Zjazd Zlot Szybowcowy we Lwowie ISTUS - ISTUS. | |
| 50 PLN | |
12489 |
1939 blok z okazji XXV rocznicy wymarszu Legionów. | Fi.bl.8 Mi.Bl.8 |
| 70 PLN | |
12490 |
1939 fragment bloku z okazji XXV rocznicy wymarszu Legionów ze stemplem okolicznościowym obchodów tej rocznicy w Kielcach. | Fi.bl.8 Mi.Bl.8 |
| 40 PLN | |
12491 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, nierozcięty i nieząbkowany arkusz drukarski składający się z czterech bloków i numerem arkusza na lewym marginesie, arkusz posiada liczne załamania i pęknięcia chociaż ogólnie jest w dobrym stanie, unikalne. | Fi.bl.8 Mi.Bl.8 |
| 6 000 PLN | |
12492 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, blok stemplowany kasownikiem pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.8 Mi.Bl.8 |
| 80 PLN | |
12493 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, blok na podlepkach, znaczki postfrisch. | Fi.bl.8 Mi.Bl.8 |
| 50 PLN | |
12494 |
1939 blok z okazji 25 rocznicy wymarszu legionów na liście poleconym z Krakowa do Warszawy, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Perzyński. | Fi.bl. 8 Mi.Bl. 8 |
| 140 PLN | |
12495 |
| 100 PLN | |
12496 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów - blok kasowany okolicznościowo. | Fi.Bl.8 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
12497 |
1939 WILEŃSZCZYZNA - NOWE ŚWIĘCIANY - karta pocztowa wysłana 24.V z miejscowości Nowe Święciany do Anina, kasownik odbiorczy z wyróżnikiem "c"; bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne. | Fi.Cp81 |
| 70 PLN | |
12498 |
1939 "X JUBILEUSZOWE TARGI WOŁYŃSKIE 15-25.IX.1939" Równe Wołyńskie, doskonała odbitka jednego z rzadszych przedwojennych kasowników okolicznościowych na ilustrowanej karcie pocztowej, wysłanej 16.VIII do obozu drużynowych wołyńskich w miejscowości Pieszczanka poczta Smyga; dobry stan zachowania, karta pionowo zgięta (Myślicki 39 030); gwarancja; temat - HARCERSTWO | Fi.Cp88 |
| 400 PLN | |