Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 39. Polska międzywojenna 1919-1939

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
12288

1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna.

Fi.260
Mi.281 
70 PLN
12289

1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu.

Fi.260
Mi.281 
45 PLN
SPRZEDANY
12290

1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek ze stemplem okolicznościowej wystawy.

Fi.260
Mi.281 
20 PLN
SPRZEDANY
12291

1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu - widok ratusza i pomnik Mikołaja Kopernika, znaczek za 60 gr. ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu W.II.D - trąbki w dół (Fi.110.-), na wycinku ze stemplem okolicznościowym.

Fi.260D
Mi.281 
80 PLN
12292

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek za 60(+40) gr. z bardzo rzadkim - W.II.D położeniem znaku wodnego.

Fi.260D
Mi.281Y 
100 PLN
12293

1933 karnet - "II WSZECHPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA W TORUNIU", znaczek z rzadkim położeniem znaku wodnego - W.II.G (trąbki w górę).

Fi.260G
Mi.281 
120 PLN
12294

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, czworoblok.

Fi.261
Mi.282 
200 PLN
12295

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza.

Fi.261
Mi.282 
50 PLN
12296

1933 400 rocznica śmierci Wita Stwosza.

Fi.261
Mi.282 
75 PLN
12297

1933 400 rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek czysty.

Fi.261
Mi.282 
60 PLN
12298

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek w oficjalnym karnecie Ministerstwa Poczt i Telegrafów.

Fi.261
Mi.282 
600 PLN
12299

1933 250 rocznica wiktorii wiedeńskiej.

Fi.262
Mi.283 
160 PLN
12300

1933 250. rocznica wiktorii wiedeńskiej.

Fi.262
Mi.283 
100 PLN
12301

1933 250. rocznica bitwy pod Wiedniem, niewielka podlepka.

Fi.262
Mi.283 
40 PLN
SPRZEDANY
12302

1933 20 gr. frankatura mechaniczna H7 Związku Kopalń Górnośląskich "ROBUR", karta firmowa wysłana 28.X z Katowic do Kielc, doskonałej jakości odbitka frankatury; całość w bardzo dobrym stanie zachowania.


25 PLN
12303

1933 WILEŃSZCZYZNA - POSTAWY - część na odpowiedź podwójnej karty pocztowej wysłana 24.II z miejscowości Postawy do Baranowicz, znak opłaty unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "d"; bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne.

Fi.Cp74A
80 PLN
12304

1934 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "przecinek zamiast kropki".

Fi.171s
Mi.292II 
50 PLN
12305

1934 polecona kartka lotnicza ze stemplem, znaczkami i winietką okolicznościową z okazji Wszechsłowiańskiej Wystawy Filatelistycznej w Katowicach.

Fi.220, 264-5
Mi.228, 285-6 
200 PLN
12306

1934 sądowy list polecony z Ostrowa Mazowieckiego 3.XII.34.

Fi.251, 270
Mi.272, 291 
35 PLN
12307

1934 list polecony z Siedlec 20.8.34 do Warszawy.

Fi.258
Mi.279 
30 PLN
12308

1934 Zwycięzcy Challenge'u - Żwirko i Wigura, znaczek z rzadkim - W.II.P, położeniem znaku wodnego, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.259P
Mi.280Y 
2 200 PLN
12309

1934 kartka z Wszechsłowiańskiej Wystawy Filatelistycznej w Warszawie 9.V.34 z kasownikiem okolicznościowym.

Fi.264
Mi.285 
250 PLN
12310

1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna, gwarancja Schmutz.

Fi.264-5
Mi.285-6 
380 PLN
12311

1934 Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna, gwarancja Schmutz.

Fi.264-5
Mi.285-6 
380 PLN
12312

1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna, gwarancja Schmutz.

Fi.264-5
Mi.285-6 
100 PLN
SPRZEDANY
12313

1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria kasowana okolicznościowo na wycinkach, znaczek za 30 gr. z bardzo rzadkim - W.II.L położeniem znaku wodnego (Fi.570.-), gwarancja Schmutz.

Fi.264-65
Mi.285-86 
400 PLN
12314

1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria czysta, znaczek za 30 gr. z oboma położeniami W.II.P i W.II.L znaku wodnego, gwarancja jeden Mikstein, wszystkie z opisem Schmutz.

Fi.264-65
Mi.285-86 
1 000 PLN
12315

1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria kasowana okolicznościowo na wycinkach, gwarancja i opis.

Fi.264-65
Mi.285-86 
120 PLN
12316

1934 Wystawa Filatelistyczna - Katowice 1934, seria kasowana z oryginalnego obiegu pocztowego, gwarancja.

Fi.264-65
Mi.285-86 
250 PLN
12317

1934 I Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Katowicach, znaczek za 30 gr. ze znakiem wodnym w położeniu IIP na liście polecony wysłany 10.V z terenu wystawy do Warszawy, kasownik odbiorczy na odwrocie; gwarancja.

Fi.265P, 264, 252
Mi.286, 285, 273&nbs
200 PLN
12318

1934 20-lecie wymarszu Legionów, seria.

Fi.266-7
Mi.287-8 
35 PLN
12319

1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge.

Fi.268-69
Mi.289-90 
250 PLN
12320

1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge, seria czysta, gwarancja.

Fi.268-69
Mi.289-90 
80 PLN
12321

1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge.

Fi.268-69
Mi.289-90 
60 PLN
12322

1934 międzynarodowy turniej lotniczy Challenge, seria.

Fi.268-9
Mi.289-90 
80 PLN
12323

1934 Międzynarodowy Turniej Lotniczy Challenge, znaczek za 30 gr. z nadrukiem grubości 0,8 zamiast 0,6 mm, bardzo rzadki, ex-Grabowski, gwarancja Schmutz.

Fi.269
Mi.290 
350 PLN
12324

1934 międzynarodowy turniej lotniczy Challenge, fałszerstwo nadruku.

Fi.269FFi
Mi.290False 
20 PLN
12325

1934 wydanie przedrukowe, podstawowa seria.

Fi.270-2
Mi.291-3 
100 PLN
12326

1934 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem offsetowym w kolorze szaroniebieskim, niewielka podlepka, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.270Ib
Mi.291A 
80 PLN
12327

1934 wydanie przedrukowe, znaczek z nadrukiem offsetowym, niewielki naturalny ubytek w gumie, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.270Ib
Mi.291IA 
90 PLN