Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
4534 |
| 10 PLN | |
4535 |
| 140 PLN | |
4536 |
1939 kartka z Ryczywołu 7.3.39 do Niemiec, całostka z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
4537 |
1939 kartka z ilustracją nr 61 - PCK, ślady po archiwizacji. | Fi.Cp86 |
| 45 PLN | |
4538 |
1939 kartka z Wielkiego Komorska 4.8.39 do Torunia, ilustracja 23. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
4539 |
| 30 PLN | |
4540 |
1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu, wydana z okazji Święta Sportu Śląskiego, ostemplowana okolicznościowo 16.VI w Katowicach. | Fi.Cp95AI |
| 80 PLN | |
4541 |
| 40 PLN | |
4542 |
1945 Belweder 1,50 zł, niezwykła rzadkość - karta z prywatną ilustracją !!! karton szarobiały, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem. | Fi.Cp95AII |
| 120 PLN | |
4543 |
1947 całostka ze znakiem opłaty - Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp 102I |
| 25 PLN | |
4544 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym, hasło propagandowe 12, napis "Ob". | Fi.Cp96IIa |
| 35 PLN | |
4545 |
1947 "MUZEUM - PAŃSTWOWE OŚWIĘCIM" komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp97-98 |
| 70 PLN | |
4546 |
1947 stempel muzeum w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 10 PLN | |
4547 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi. 1320,-). | Fi.Cp106 |
| 1 250 PLN | |
4548 |
1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.XII z Katowic do Warszawy. | Fi.Cp108 |
| 20 PLN | |
4549 |
| 40 PLN | |
4550 |
1949 Bolesław Bierut, sygnatura VI.49, hasło propagandowe 15. | Fi.Cp109II |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
4551 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp115 |
| 150 PLN | |
4552 |
1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 3 kart 101 z nadrukami typu 3, ilustracje w kolorach: niebieskim, zielonym, oliwkowym, czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; temat - CHOPIN. | Fi.Cp117 |
| 180 PLN | |
4553 |
1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.X z Piotrkowa Trybunalskiego. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
4554 |
| 40 PLN | |
4555 |
1949 karta nr.104 z nadrukiem typu 11, wysłana 19.XII z Wrocławia. | Fi.Cp120 |
| 40 PLN | |
4556 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
4557 |
1950 "groszy" typ 8, karta z hasłem propagandowym 18a, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa opłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 25.I.1952 z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
4558 |
1950 "groszy" typ 23A, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XIw Warszawie. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
4559 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 130 PLN | |
4560 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
4561 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 12 PLN | |
4562 |
| 15 PLN | |
4563 |
| 10 PLN | |
4564 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 12 PLN | |
4565 |
1952 "Bierut" komplet 6 czystych kopert z hasłami propagandowymi: C, D, E, F, G, H. | Fi.Ck13 |
| 135 PLN SPRZEDANY | |
4566 |
| 140 PLN | |
4567 |
| 30 PLN | |
4568 |
| 30 PLN | |
4569 |
| 12 PLN | |
4570 |
1953 Nowa Huta, sygnatura II.53, hasło propagandowe 22. | Fi.Cp135 |
| 20 PLN | |
4571 |
1953 całostka z sygnaturą VII.53 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp136 |
| 10 PLN | |
4572 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z Warszawy. | |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
4573 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |