Aukcja 37. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
4534

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp81
10 PLN
4535

Fi.Cp86
140 PLN
4536

1939 kartka z Ryczywołu 7.3.39 do Niemiec, całostka z sygnaturą XI-1936.

Fi.Cp75
30 PLN
4537

1939 kartka z ilustracją nr 61 - PCK, ślady po archiwizacji.

Fi.Cp86
45 PLN
4538

1939 kartka z Wielkiego Komorska 4.8.39 do Torunia, ilustracja 23.

Fi.Cp88
60 PLN
4539

Fi.Cp94A
30 PLN
4540

1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu, wydana z okazji Święta Sportu Śląskiego, ostemplowana okolicznościowo 16.VI w Katowicach.

Fi.Cp95AI
80 PLN
4541

Fi.Cp95AII
40 PLN
4542

1945 Belweder 1,50 zł, niezwykła rzadkość - karta z prywatną ilustracją !!! karton szarobiały, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem.

Fi.Cp95AII
120 PLN
4543

1947 całostka ze znakiem opłaty - Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp 102I
25 PLN
4544

Fi.Cp96IIa
35 PLN
4545

1947 "MUZEUM - PAŃSTWOWE OŚWIĘCIM" komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp97-98
70 PLN
4546

1947 stempel muzeum w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
10 PLN
4547

1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi. 1320,-).

Fi.Cp106
1 250 PLN
4548

1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.XII z Katowic do Warszawy.

Fi.Cp108
20 PLN
4549

Fi.Cp109I
40 PLN
4550

1949 Bolesław Bierut, sygnatura VI.49, hasło propagandowe 15.

Fi.Cp109II
15 PLN
4551

Fi.Cp115
150 PLN
4552

Fi.Cp117
180 PLN
4553

1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.X z Piotrkowa Trybunalskiego.

Fi.Cp119
30 PLN
4554

Fi.Cp119Ia
40 PLN
4555

1949 karta nr.104 z nadrukiem typu 11, wysłana 19.XII z Wrocławia.

Fi.Cp120
40 PLN
4556

1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
4557

1950 "groszy" typ 8, karta z hasłem propagandowym 18a, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa opłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 25.I.1952 z Poznania do Warszawy.

Fi.Cp124
50 PLN
4558

1950 "groszy" typ 23A, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XIw Warszawie.

Fi.Cp124
30 PLN
4559

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł).

Fi.Cp125-130
130 PLN
4560

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
4561

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
12 PLN
4562

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
4563

Fi.Cp129
10 PLN
4564

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
12 PLN
4565

1952 "Bierut" komplet 6 czystych kopert z hasłami propagandowymi: C, D, E, F, G, H.

Fi.Ck13
135 PLN
4566

Fi.Cp131, 133-134
140 PLN
4567

Fi.Cp132
30 PLN
4568

Fi.Cp132
30 PLN
4569

Fi.Cp134
12 PLN
4570

1953 Nowa Huta, sygnatura II.53, hasło propagandowe 22.

Fi.Cp135
20 PLN
4571

1953 całostka z sygnaturą VII.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp136
10 PLN
4572

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z Warszawy.

15 PLN
4573

15 PLN