Aukcja zakończy się 06.05.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 37. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
4494

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
4495

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
SPRZEDANY
4496

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
SPRZEDANY
4497

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
311 PLN
SPRZEDANY
4498

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
4499

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 31 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
SPRZEDANY
4500

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

Fi.Cp50IIa
180 PLN
SPRZEDANY
4501

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
SPRZEDANY
4502

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIa
50 PLN
4503

1932 druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.


10 PLN
4504

1932 druk w sprawach żywnościowych, lekkie złamanie w dolnym lewym rogu.

Fi.Cp54
20 PLN
4505

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 9.

Fi.Cp55
20 PLN
4506

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp55
25 PLN
SPRZEDANY
4507

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp59
20 PLN
4508

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym J.

Fi.Cp59
20 PLN
4509

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ I.

Fi.Cp61I
25 PLN
SPRZEDANY
4510

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp63
30 PLN
4511

1934 pięć kartek kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: VIII-1935 I, VIII-1935 J, VIII-1934 J, VIII-1934 H, XI-1932 F, jedna kartka - pierwsza widoczna na ilustracji nieznacznie uszkodzona z lewej strony.

Fi.Cp64
40 PLN
4512

1934 kartka z Torunia z sygnaturą XII-1934 i hasłem propagandowym K.

Fi.Cp65A
40 PLN
4513

1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy.

Fi.Cp65B
50 PLN
4514

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16.

Fi.Cp68
25 PLN
4515

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32.

Fi.Cp68
25 PLN
SPRZEDANY
4516

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19.

Fi.Cp68
25 PLN
4517

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20.

Fi.Cp68
25 PLN
4518

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3.

Fi.Cp68
25 PLN
SPRZEDANY
4519

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21.

Fi.Cp68
25 PLN
4520

1937 miejscowy list z Torunia 17.VIII.37, koperta z sygnaturą V-1937.

Fi.Ck7
15 PLN
SPRZEDANY
4521

1937 list z Helu do Torunia.

Fi.Ck8
10 PLN
SPRZEDANY
4522

1937 koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

Fi.Ck9
40 PLN
4523

1937 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: IX-1936 I, X-1937 J, X-1937 I.

Fi.Cp73
15 PLN
4524

1937 całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp74
60 PLN
4525

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 27.

Fi.Cp76
25 PLN
SPRZEDANY
4526

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp76
20 PLN
4527

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp76
20 PLN
4528

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 25, minimalnie złamany dolny lewy narożnik, ledwie widoczne plamki na froncie i odwrocie.

Fi.Cp77
65 PLN
SPRZEDANY
4529

1938 list z Chełmna 30.12.38 do Torunia.

Fi.Ck10
10 PLN
4530

1938 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: X-1937 H, VI-1938 I, X-1937 I.

Fi.Cp78
10 PLN
4531

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura VI-1938.

Fi.Cp78I
15 PLN
4532

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, stempel Gimnazjum Kupieckiego w Toruniu przy Lidze Morskiej i Kolonialnej.

Fi.Cp80
10 PLN
4533

1938 kartka z Grodna 30.VIII.39 do Dobryszew, sygnatura X-1938 i hasło propagandowe O.

Fi.Cp81
10 PLN