Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
4494 |
| 200 PLN | |
4495 |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
4496 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
4497 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 311 PLN SPRZEDANY | |
4498 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN | |
4499 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 31 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
4500 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
4501 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
4502 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIa |
| 50 PLN | |
4503 |
1932 druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932. | |
| 10 PLN | |
4504 |
| 20 PLN | |
4505 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 9. | Fi.Cp55 |
| 20 PLN | |
4506 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13. | Fi.Cp55 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
4507 |
| 20 PLN | |
4508 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym J. | Fi.Cp59 |
| 20 PLN | |
4509 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ I. | Fi.Cp61I |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
4510 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp63 |
| 30 PLN | |
4511 |
| 40 PLN | |
4512 |
| 40 PLN | |
4513 |
1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy. | Fi.Cp65B |
| 50 PLN | |
4514 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
4515 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
4516 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
4517 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
4518 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
4519 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
4520 |
1937 miejscowy list z Torunia 17.VIII.37, koperta z sygnaturą V-1937. | Fi.Ck7 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
4521 |
1937 list z Helu do Torunia. | Fi.Ck8 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
4522 |
| 40 PLN | |
4523 |
| 15 PLN | |
4524 |
| 60 PLN | |
4525 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 27. | Fi.Cp76 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
4526 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
4527 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp76 |
| 20 PLN | |
4528 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 25, minimalnie złamany dolny lewy narożnik, ledwie widoczne plamki na froncie i odwrocie. | Fi.Cp77 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
4529 |
1938 list z Chełmna 30.12.38 do Torunia. | Fi.Ck10 |
| 10 PLN | |
4530 |
1938 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: X-1937 H, VI-1938 I, X-1937 I. | Fi.Cp78 |
| 10 PLN | |
4531 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura VI-1938. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
4532 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O, stempel Gimnazjum Kupieckiego w Toruniu przy Lidze Morskiej i Kolonialnej. | Fi.Cp80 |
| 10 PLN | |
4533 |
1938 kartka z Grodna 30.VIII.39 do Dobryszew, sygnatura X-1938 i hasło propagandowe O. | Fi.Cp81 |
| 10 PLN | |