Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15782 |
1918 drugie wydanie lubelskie, niewielkie załamania widoczne w narożniku od strony gumy, gwarancja Schmutz. | Fi.23a Mi.23A |
| 30 PLN | |
15783 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.23a No Mi.23A K |
| 210 PLN | |
15784 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk z poz. 41 "uszkodzona lewa gwiazdka", ząbkowanie 11,5, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23b B Mi.23B |
| 120 PLN | |
15785 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
15786 |
| 15 PLN | |
15787 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
15788 |
| 25 PLN | |
15789 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku z nadrukami z poz. 21/32, gwarancja i opis uszkodzeń nadruku Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 100 PLN | |
15790 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1/22, gwarancja i opis uszkodzeń nadruku Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 100 PLN | |
15791 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami z poz. 39/50, znaczek z poz. 40 i 49 z błędem "lewa gwiazdka 9 promienna", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.24 B Mi.24 |
| 120 PLN | |
15792 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem dwustronnym, na gumie odwróconym, gwarancja Wiatrowski. | Fi.24 Ndwo Mi.24 |
| 500 PLN SPRZEDANY | |
15793 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.24No Mi.24K |
| 165 PLN | |
15794 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem odwróconym - nominał na górze zamiast na dole znaczka i lekkim "abklatschu", gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.24 No |
| 1 200 PLN | |
15795 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Chęcin do Kielc (na odwrocie stempel odbiorczy Kielce 22.I.19) z mieszaną frankaturą ze znaczkami austriackimi w ostatnim dniu ich ważności, gwarancja. | Fi.25 Mi.25I |
| 2 700 PLN | |
15796 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Sławkowa 31.I.19 do Będzina, mieszana frankatura ze znaczkiem austriackim, na odwrocie stempel odbiorczy, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.25 Mi.25I |
| 1 450 PLN | |
15797 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
15798 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka z nadrukiem na pomarszczonym papierze - uszkodzona dolna część nadruku, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 120 PLN | |
15799 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 45 PLN | |
15800 |
| 20 PLN | |
15801 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. błędem na poz.30 "brak liter TA", z opisem Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 170 PLN | |
15802 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 50 z błędem "brak TA", postfrisch choć guma nie wygląda świeżo, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 50 PLN | |
15803 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 48, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 65 PLN | |
15804 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk w kolorze szaroniebieskim, gwarancja i oznaczenie. | Fi.25b Mi.25I |
| 80 PLN | |
15805 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk niebieskoczarny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 60 PLN | |
15806 |
| 100 PLN | |
15807 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym z błędem "brak liter TA" i "zniekształcony orzeł", gwarancja Perzyński, z opisem Schmutz. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 280 PLN | |
15808 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk z silnym brzegowym uszkodzeniem , gwarancja Mikulski. | Fi.26 Mi.25II |
| 50 PLN | |
15809 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 30 PLN | |
15810 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z częściowym "abklatschem" nadruku na odwrocie, bardzo ładny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 250 PLN | |
15811 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "HAI zamiast HAL", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27a B6 Mi.26 |
| 40 PLN | |
15812 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.27a No Mi.26 |
| 200 PLN | |
15813 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, lekko zmatowiony, ledwo widoczny ślad po podlepce, ładny stan, gwarancja. | Fi.27b Mi.26 |
| 400 PLN | |
15814 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk z poz. 10 "brak ZTA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.28B9 Mi.27 |
| 50 PLN | |
15815 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, niewielkie załamanie widoczne tylko na gumie, gwarancja Schmutz. | Fi.28No Mi.27K |
| 300 PLN | |
15816 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z bardzo silnym brzegowym uszkodzeniem nadruku - szczątkowy nadruk POLSKA, gwarancja Jungjohann. | Fi.28 No B10 Mi.26 K |
| 600 PLN | |
15817 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z podwójnym nadrukiem - jednym normalnym z poz.23 i odwróconym z poz. 28, bardzo rzadkie, gwarancja Mikulski i atest Schmutz. | Fi.28 Non Mi.26 DK |
| 7 500 PLN | |
15818 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 20 PLN | |
15819 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter TA", gwarancja Schmutz. | Fi.29 B10 Mi.28 |
| 40 PLN | |
15820 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 10 z błędem "brak ZTA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29 B9 Mi.28 |
| 50 PLN | |
15821 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 25 PLN | |