Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
9109 |
1943 kartka służbowa z drukiem na odwrocie. | Fi.CpU3 |
| 60 PLN | |
9110 |
1943 kartka służbowa z pocztowego obiegu, gwarancja Schmutz. | Fi.CpU4 |
| 360 PLN | |
9111 |
| 350 PLN | |
9112 |
| 350 PLN SPRZEDANY | |
9113 |
| 350 PLN | |
9114 |
| 350 PLN | |
9115 |
| 350 PLN | |
9116 |
1943 znaczki urzędowe, godło rzeszy, frankatura mieszana - 24 i 60 gr. różnych wydań na liście urzędowym, wysłanym 6.VIII z sądu w Drohobyczu do Truskawca, koperta nieco przycięta po lewej, ale bardzo ciekawe miejsce użycia. | Fi.U11, 21 |
| 60 PLN | |
9117 |
1943 godło rzeszy, list urzędowy z sądu w Radomiu do Kielc, nadany 9.9, opłacony znaczkami za 8 gr. i 1 zł różnych wydań, po lewej pieczęć sądu, urzędowa koperta nieco pogięta. | Fi.U13, 17 |
| 50 PLN | |
9118 |
1943 godło III Rzeszy na tle Wawelu, makulatura znaczka za 100 gr. z przesuniętymi w prawo cyframi nominału, gwarancja Mikstein. | Fi.U36 |
| 80 PLN | |
9119 |
1943 kasownik okolicznościowy - Szachowe Mistrzostwa Generalnej Guberni w Radomiu, na wycinku. | |
| 20 PLN | |
9120 |
1944 przesyłka urzędowa, wysłana 10.XI z Krakowa do Kielc, niedoręczona i zwrócona do nadawcy, ciekawy obieg, efektowna całość. | Fi.72 |
| 200 PLN | |
9121 |
1944kartka z kasownikiem propagandowym XI, gwarancja. | Fi.72 |
| 300 PLN | |
9122 |
| 35 PLN | |
9123 |
1944 55. urodziny A.Hitlera, seria z marginesem, na kopercie ostemplowana 15.VII w Warszawie. | Fi.117-119 |
| 20 PLN | |
9124 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, ozdobny arkusz sprzedażny w bardzo ładnym stanie, sektor numer 4. | Fi.125 |
| 410 PLN | |
9125 |
1944 5. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 26.X w pierwszym dniu obiegu; bardzo wysoka wycena katalogowa ! | Fi.125 |
| 250 PLN | |
9126 |
1944 5 rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, arkusik w niespotykanie ładnym stanie. | Fi.Ark.125b |
| 500 PLN | |
9127 |
1944 portret Hitlera, karta pocztowa, czysta. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 15 PLN | |
9128 |
| 60 PLN | |
9129 |
1944 urzędowa karta pocztowa (sygn. III.42) wysłana 28.VII z Krakowa do Tarnowa, zwraca uwagę nietypowy kasownik mechaniczny; dekoracyjna całość. | Fi.Cp9II Mi.P12/02 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
9130 |
1944 Widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa, karta o sygnaturze I.44, usterka (w części nakładu) "brak górnego szeryfa litery E w POSTKARTE", czysta. | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 120 PLN | |
9131 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa karta o sygnaturze I.44, czysta (Mi.25 euro). | Fi.Cp9III Mi.P12/03 |
| 50 PLN | |
9132 |
1944 widoki - szyby naftowe, unikalna czwórka prób w kolorze zielonym znaczka nie wprowadzonego do obiegu, czworoblok ma ślady zagięcia ząbkowania w poziomie, kolorowy fotoatest niemieckiego eksperta Hansa Hermana Paetova. | Fi.I P1 Mi.I PVI |
| 13 500 PLN | |
9133 |
1944 wycinek z karty z ostatnim kasownikiem propagandowym GG (Fi.300), użytym w Zakopanem 13.12.1944r. | Fi.XI |
| 40 PLN | |
9134 |
1944 widokówka wysłana 14.XII z Zakopanego opłacona znaczkiem Rzeszy, idealnie odciśnięty rzadki kasownik propagandowy; fragment treści: "... jestem obecnie kawał od miasta, a pocztówek (kart pocztowych) niestety nawet od kilku dni na poczcie nie ma", doskonały stan zachowania. | Fi.XV |
| 400 PLN | |