Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15281 |
| 30 PLN | |
15282 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, niekatalogowany układ haseł 19-18b. | Fi.Cp132 |
| 100 PLN | |
15283 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp132 |
| 10 PLN | |
15284 |
1952 całostka z sygnaturą III.52 i hasłem propagandowym 19-20b. | Fi.Cp132 |
| 10 PLN | |
15285 |
1952 całostka z sygnaturą II.52 i hasłem propagandowym 18b, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp131 |
| 9 PLN SPRZEDANY | |
15286 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju. | Fi.Cp134 |
| 10 PLN | |
15287 |
1953 rocznik - 13 kart, w tym po 6 sztuk Cp135 i 136 (6 haseł). | Fi.Cp135-137 |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
15288 |
1953 Budownictwo mieszkaniowe, sygnatura II.53, hasło propagandowe 18b. | Fi.Cp136 |
| 14 PLN SPRZEDANY | |
15289 |
1953 Nowa Huta, sygnatura II.53, hasło propagandowe 22. | Fi.Cp135 |
| 20 PLN | |
15290 |
1953 rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp137 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
15291 |
1953 całostka z sygnaturą IX.53 i hasłem propagandowym 23, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp135 |
| 9 PLN SPRZEDANY | |
15292 |
1954 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 2, gwarancja. | Fi.Co 132 |
| 150 PLN | |
15293 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 100 PLN | |
15294 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 150 PLN | |
15295 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 120 PLN | |
15296 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10, gwarancja. | Fi.Cp 131 |
| 200 PLN | |
15297 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 150 PLN | |
15298 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z stemplem typ 13, gwarancja. | Fi.Cp 136 |
| 60 PLN | |
15299 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka ze stemplem typ 14, gwarancja. | Fi.Cp 131 |
| 120 PLN | |
15300 |
1954 całostka z sygnaturą VII.53 i hasłem propagandowym 22, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp136 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
15301 |
1954 stempel przedrukowy typ 4, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp136 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
15302 |
1954 stempel przedrukowy typ 7, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp136 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
15303 |
1954 stempel przedrukowy typ 8, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp136 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
15304 |
1955 Światowy Festiwal Młodzieży. | Fi.Cp 140 |
| 10 PLN | |
15305 |
1955 festiwal młodzieży, całostka. | Fi.Cp 139 |
| 10 PLN | |
15306 |
1955 rocznik - 3 karty. | Fi.Cp138-140 |
| 35 PLN | |
15307 |
1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie, komplet 2 kart skasowanych okolicznościowo 4.6 (!), kasownik z błędem daty 4.6 zamiast 4.8, ciekawostka. | Fi.Cp139-140 |
| 50 PLN | |
15308 |
1955 Światowy Festiwal Młodzieży. | Fi.Cp139 |
| 10 PLN | |
15309 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | |
| 60 PLN | |
15310 |
1956 całostka ilustrowana wykorzystana jako etykieta do worka pocztowego. Tematyka religijna tej karty nie odpowiadała władzy ludowej, karty wycofano bardzo szybko z obiegu i wykorzystywano do sporządzania etykiet do worków pocztowych, karta uszkodzona przy rozklejaniu, bardzo rzadka, gwarancja. | Fi.Cp 105 |
| 900 PLN | |
15311 |
1956 całostka z opłaconą odpowiedzią z błędem "miejsee zamiast miejsce". | Fi.Cp144 |
| 35 PLN | |
15312 |
1956 festiwal sztuki, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp 143I, II |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
15313 |
1956 Targi Poznańskie, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp 142I, II |
| 20 PLN | |
15314 |
1956 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp 141 |
| 10 PLN | |
15315 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 b |
| 100 PLN | |
15316 |
1956 całosta wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 d |
| 100 PLN | |
15317 |
1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja. | Fi.Cp 117 c |
| 100 PLN | |
15318 |
1956 Pomnik M.Kopernika w Warszawie, część karty z opłaconą odpowiedzią, z błędem "miejsee" zamiast "miejsce" w adresie odbiorcy. | Fi.Cp144a |
| 30 PLN | |
15319 |
1956 rocznik - 6 kart. | Fi.Cp141-144 |
| 65 PLN | |
15320 |
| 25 PLN | |