Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15121 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie i pozaginany prawy brzeg. | Fi.Cp59 |
| 76 PLN SPRZEDANY | |
15122 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp68 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
15123 |
1937 całostka z ilustracją wnętrza chaty góralskiej. | Fi.Cp 77 |
| 100 PLN | |
15124 |
1937 całostka z ilustracją Śląsk. | Fi.Cp 77 |
| 100 PLN | |
15125 |
1937 Koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku. | Fi.Ck9 |
| 25 PLN | |
15126 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta z ilustracją Śląsk - Nowy Bytom "Huta Pokoju". | Fi.Cp76/11 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
15127 |
1937 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938, na odwrocie ledwie widoczne ślady po dwóch podlepkach. | Fi.Cp74 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
15128 |
1937 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym M, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp72 |
| 9 PLN SPRZEDANY | |
15129 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp77 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
15130 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 11, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp76 |
| 13 PLN SPRZEDANY | |
15131 |
1938 całostka z widokiem zespołu ratowniczego PCK. | Fi.Cp 86 |
| 150 PLN | |
15132 |
1938 całostka z podobizną Fryderyka Chopina. | Fi.Cp 86 |
| 180 PLN | |
15133 |
1938 całostka z samolotem sanitarnym PCK. | Fi.Cp 86 |
| 150 PLN | |
15134 |
1938 całostka z widokiem pomnika Mikołaja Kopernika na dziedzińcu Biblioteki Jagiellońskiej. | Fi.Cp 86 |
| 150 PLN | |
15135 |
1938 całostka z podobizną Marii Skłodowskiej - Curie. | Fi.Cp 86 |
| 200 PLN | |
15136 |
1938 całostka z podobizną Fryderyka Chopina. | Fi.Cp 87 |
| 400 PLN | |
15137 |
1938 wydanie ilustrowane, ilustracja Chopin u Radziwiłła. | Fi.Cp 86 |
| 200 PLN | |
15138 |
1938 wydanie ilustrowane, Chopin u Radziwiłła. | Fi.Cp 87 |
| 600 PLN | |
15139 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 z hasłem propagandowym O, kartka z tyłu zapisana! | Fi.Cp 81 |
| 10 PLN | |
15140 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, hasło propagandowe H, sygnatura X-1938. | Fi.Cp81 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
15141 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura VI-1938. | Fi.Cp78I |
| 15 PLN | |
15142 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe H, sygnatura VI-1938; znak opłaty w wyjątkowo ciemnym kolorze | Fi.Cp78I |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
15143 |
1938 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą II-1939 i hasłem propagandowym T i O, minimalne załamania i ledwie widoczne ślady po podlepkach. | Fi.Cp82 |
| 13 PLN SPRZEDANY | |
15144 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I. | Fi.Cp78 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
15145 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp79 |
| 9 PLN SPRZEDANY | |
15146 |
| 10 PLN | |
15147 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym H, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp81 |
| 9 PLN SPRZEDANY | |
15148 |
1938 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 60, ledwie widoczne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp87 |
| 30 PLN | |
15149 |
1938 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 59, ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp86 |
| 15 PLN | |
15150 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938, ledwie widoczne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp83 |
| 15 PLN | |
15151 |
1939 25 rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów - komplet 32 ilustrowanych całostek. | Fi.Cp88 |
| 1 200 PLN | |
15152 |
1939 25 rocznica wymarszu legionów, ledwie widoczne ślady po podlepkach na odwrocie. | Fi.Cp88 |
| 18 PLN SPRZEDANY | |
15153 |
1944 wydanie przedrukowe, całostka z obrazem Henryka Siemiradzkiego "Chopin u Radziwiła", gwarancja. | Fi.Cp 89 |
| 200 PLN | |
15154 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z podobizną Marii Skłodowskiej - Curie, gwarancja. | Fi.Cp 89 |
| 200 PLN | |
15155 |
1944 wydanie prowizoryczne, ilustracja Fryderyk Chopin, gwarancja. | Fi.Cp 89 |
| 200 PLN | |
15156 |
1944 wydanie prowizoryczne, lekko uszkodzone narożniki. | Fi.Cp89 |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
15157 |
1945 ilustrowana karta Święto Sportu Śląskiego ostemplowana okolicznościowo 16.VI w Katowicach. | |
| 60 PLN | |
15158 |
1945 całostka na papierze szarym. | Fi.Cp 94A |
| 25 PLN | |
15159 |
1945 całostka na papierze kremowym u. | Fi.Cp 93 |
| 40 PLN | |
15160 |
| 180 PLN | |