Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7565 |
1988 kompletny stemplowany rocznik, 55 zn. 1 bl., bez bl.93 | |
| 15 PLN | |
7566 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl. 93 Mi.Bl. 107 |
| 80 PLN | |
7567 |
1989 kompletny rocznik, 64 znaczki, 4 bloki. | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 65 PLN | |
7568 |
1989 wydanie przedrukowe, czworoblok znaczka z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 80 PLN | |
7569 |
1989 wydanie przedrukowe, czworoblok znaczka za 500 zł z silnie przesuniętym nadrukiem. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 50 PLN | |
7570 |
1989 wydanie przedrukowe, parka znaczków z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.3086 Mi.3234 |
| 60 PLN | |
7571 |
1989 rośliny lecznicze, unikalny sześcioblok znaczka za 1000 zł. z dwoma egzemplarzami z częściowym brakiem rysunku (druk na rozdartej i połączone wstędze papieru), brakujący element dołączony do lotu, gwarancja. | Fi.3098 |
| 1 200 PLN | |
7572 |
1989 rośliny lecznicze, fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000,- zł, znaczek uszkodzony, gwarancja. | Fi.3098 FPt Mi.3246 PF |
| 150 PLN | |
7573 |
1989 kopletny rocznik na kopertach FDC, bez bl. 85A. | |
| 55 PLN | |
7574 |
1989 światowa wystawa filatelistyczna Philexfrance '89, blok z okolicznościowym stemplem. | Fi.bl. 94 Mi.Bl. 108 |
| 54 PLN SPRZEDANY | |
7575 |
1989 20 rocznica pierwszego lądowania na księżycu, nieząbkowany bloczek z okolicznościowym stemplem. | Fi.bl. 95A Mi.Bl. 109B |
| 80 PLN | |
7576 |
1989 gen.G.Korczyński, znaczek nie wprowadzony do obiegu, wysoka wycena (Mi.120 euro). | Fi.XXVI Mi.VI |
| 140 PLN | |