Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7525 |
1986 kompletny rocznik na kopertach FDC, bez bl.84-85 | |
| 55 PLN | |
7526 |
1986 koperta okolicznościowa z okazji międzynarodowych mistrzostw kolejarzy w pływaniu w Warszawie. | |
| 50 PLN | |
7527 |
1986 koperta okolicznościowa z okazji 130-lecia Kolei Leszczyńskiej. | |
| 40 PLN | |
7528 |
1986 koperta okolicznościowa spotkania klubu zainteresowań Kolejnictwo w Lublinie. | |
| 45 PLN | |
7529 |
1986 karta okolicznościowa z okazji elektryfikacji linii Gdańsk - Warszawa. | |
| 50 PLN | |
7530 |
1986 kartka okolicznościowa 50 lecia lokomotywowni Warszawa Grochów. | |
| 45 PLN | |
7531 |
1986 koperta okolicznościowa z okazji wystawy filatelistycznej Dni Kolejarza w Zbąszynku. | |
| 40 PLN | |
7532 |
1986 kompletny stemplowany rocznik,63 zn. 4 bl. | |
| 38 PLN | |
7533 |
1986 rocznik kopert FDC (bez Bl.84-85, Bl.86, Bl.87). | |
| 24 PLN | |
7534 |
1987 10 lecie polskiej stacji antarktycznej - albatros, znaczek za 10 zł., z błędem na poz.9 "plamka na zakończeniu dolnego skrzydła", w czworobloku, gwarancja. | Fi.2390 B Mi.3078 |
| 25 PLN | |
7535 |
1987 kompletny rocznik, 55 znaczków, 3 bloki, bez bl.88. | Fi.2928-2985 Mi.3076-3133 |
| 30 PLN | |
7536 |
1987 Polska Stacja Antarktyczna im.H.Arctowskiego, znaczek za 5 zł. z bardzo rzadkim błędem "odwrócone kolory: fioletowy, lila i brązowy" w pięknym stanie, fotoatest. | Fi.2929 B Mi.3077 |
| 3 000 PLN | |
7537 |
1987 polska stacja antarktyczna, znaczek za 10 zł. z błędem "przesunięcie kolorów niebieskiego i zielonego", gwarancja. | Fi.2930 Mi.3078 |
| 150 PLN | |
7538 |
1987 wizyta Papieża w Polsce, górny znaczek z błędem "uszkodzone k w Polska", gwarancja. | Fi.2951-52 Mi.3099-100 |
| 30 PLN | |
7539 |
1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek za 45 zł. z błędem "wyszczerbione k", w czworobloku, gwarancja. | Fi.2951+2952t Mi.3099-100 |
| 20 PLN | |
7540 |
1987 polecona koperta FDC z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Polsce, prawy znaczek z błędem "wcięcie w K w POLSKA", gwarancja. | Fi.2951-52 Mi.3100-101 |
| 80 PLN | |
7541 |
1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, prawy znaczek z błędem "uszkodzone K w Polska", gwarancja. | Fi.2951-52 Mi.3099-100 |
| 25 PLN | |
7542 |
1987 wizyta Papieża w Polsce, arkusik, narożny górny znaczek z błędem "uszkodzone k w Polska". Gwarancja. | Fi.2951-52 Mi.3099-100 |
| 40 PLN | |
7543 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2, 2951-2s |
| 60 PLN | |
7544 |
1987 wojna obronna 1939, znaczek z błędem "uszkodzona litera N", gwarancja. | Fi.2965s Mi.3113 |
| 20 PLN | |
7545 |
1987 kompletny rocznik na kopertach FDC, bez bl.88. | |
| 45 PLN | |
7546 |
1987 koperta okolicznościowa z okazji 125-lecia kolei Warszawa - Bydgoszcz. | |
| 45 PLN | |
7547 |
1987 koperta okolicznościowa z okazji 140 lat kolei w Krakowie. | |
| 50 PLN | |
7548 |
1987 koperta okolicznościowa spotkania klubu zainteresowań Kolejnictwo w Gdańsku. | |
| 45 PLN | |
7549 |
1987 kartka okolicznościowa wystawy filatelistycznej w Poznaniu, spotkanie koła kolejnictwo i militaria. | |
| 50 PLN | |
7550 |
1987 kompletny stemplowany rocznik, 55 zn. 3 bl., bez bl.88 | |
| 25 PLN | |
7551 |
1987 5.VI blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC. Z całą pewnością jest to jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku. Prawdziwych kopert FDC istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
7552 |
1987 "XXII MIĘDZYNARODOW WYSTAWA PSÓW RASOWYCH" Poznań 2, karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.X. | |
| 15 PLN | |
7553 |
1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce - spotkanie na zamku, blok czysty. | Fi.Bl.88 Mi.Bl.102 |
| 120 PLN | |
7554 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim, blok. | Fi.bl. 88 Mi.Bl. 102 |
| 140 PLN | |
7555 |
1988 kompletny rocznik, 55 znaczków, 1 blok, bez bl.93. | Fi.2986-3041 Mi.3134-3189 |
| 25 PLN | |
7556 |
1988 odnowa zabytków Krakowa, przesunięte ząbkowanie poziome, gwarancja. | Fi.2992 Mi.3140 |
| 40 PLN | |
7557 |
1988 wojna obronna 1939, znaczek z błędem "przerwane 2 w nominale", gwarancja. | Fi.3013s Mi.3160 |
| 15 PLN | |
7558 |
1988 Dzień Poczty, arkusz sprzedażny z kompletem błędów na 13, 14 znaczku i 13- tej przywieszce, niewielkie prześwitki na marginesie arkusza, gwarancja. | Fi.3016 Mi.3163 |
| 120 PLN | |
7559 |
1988 sejm czteroletni, znaczek za 20 zł. z błędem "czerwona plamka obok buławy" w czworobloku, gwarancja. | Fi.3020s Mi.3167 |
| 35 PLN | |
7560 |
1988 statki pożarnicze, znaczek za 20 zł. bez perforacji grzebieniowej po prawej stronie. | Fi.3039 Mi.3187 |
| 250 PLN | |
7561 |
1988 koperta okolicznościowa z okazji wystawy filatelistycznej Kolejnictwo w Gdańsku. | |
| 45 PLN | |
7562 |
| 40 PLN | |
7563 |
1988 koperta okolicznościowa z okazji 70-lecia Związku Zawodowego Kolejarzy. | |
| 40 PLN | |
7564 |
1988 koperta okolicznościowa z okazji wystawy filatelistycznej Komunikacja w Bydgoszczy. | |
| 40 PLN | |