Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
3834 |
1980 rocznik kart czystych - 35 kart. | |
| 52 PLN | |
3835 |
1980 Koperty - kompletny rocznik 3 sztuki, czyste. | Fi.Ck64-66 |
| 14 PLN SPRZEDANY | |
3836 |
1981 karty pocztowe czyste, rocznik - 27 kart. | |
| 40 PLN | |
3837 |
1982 karty pocztowe czyste, rocznik - 15 kart. | |
| 22 PLN | |
3838 |
1982 Koperty - kompletny rocznik 4 sztuki, czyste. | |
| 20 PLN | |
3839 |
1982 calostka z błędem "uszkodzone i w komunistycznego", gwarancja. | Fi.Cp 814 |
| 30 PLN | |
3840 |
1983 Koperty - kompletny rocznik 5 sztuk, czyste. | Fi.Ck72-76 |
| 25 PLN | |
3841 |
1984 rocznik kart czystych - 34 karty. | |
| 51 PLN | |
3842 |
1984 Koperty - kompletny rocznik 3 sztuki, czyste. | Fi.Ck77, 77I, 78 |
| 15 PLN | |
3843 |
1985 rocznik kart czystych - 23 karty. | |
| 34 PLN | |
3844 |
1985 Koperty - kompletny rocznik 3 sztuki, czyste. | Fi.Ck7981 |
| 12 PLN | |
3845 |
1986 rocznik kart czystych - 25 kart. | |
| 36 PLN | |
3846 |
1986 Koperty - kompletny rocznik 2 sztuki, czyste. | Fi.Ck82-83 |
| 10 PLN | |
3847 |
1988 rocznik kart czystych - 20 kart. | |
| 30 PLN | |
3848 |
1989 rocznik kart czystych - 21 kart. | |
| 31 PLN | |
3849 |
1989 koperta bez druku barwy pomarańczowej, gwarancja. | Fi.Ck 86s |
| 400 PLN | |
3850 |
1990 koperta bez druku barwy szarooliwkowej, gwarancja. | Fi.Ck 87s |
| 400 PLN | |
3851 |
1991 fałszerstwo koperty na szkodę poczty. | Fi.Ck 90 FPt |
| 40 PLN | |
3852 |
1999 katka okolicznościowe z okazji wystawy filatelistycznej w Lublinie z pomnikiem M.C.Skłodowskiej. | |
| 30 PLN | |
3853 |
1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, odmiana karty "przestawione godła", z błędem "brak kolorów brązowego i żółtego" (nominał, napis POLSKA, środek godła Watykanu) !!! Większość nakładu po dostrzeżeniu gafy dyplomatycznej (zamienionej kolejności herbów) wycofano, a filateliści dokładnie oglądają każdą taką kartę. Mimo to nie znaleziono żadnej innej z brakiem kolorów. Ta oferowana to, jedyna znana, prawdziwy unikat wśród papaliów i ozdoba każdej kolekcji, fotoatest. | Fi.Cp.830s |
| 3 200 PLN | |