Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Aukcja 22. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
3714

1949 Wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu.

Fi.Cp121I
40 PLN
3715

1949 Wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12, z obiegu.

Fi.Cp122
25 PLN
3716

1949 Wydanie prowizoryczne, karta 117 z ilustracją w kolorze zielonym, dofrankowana znaczkami "groszy" z nadrukiem typu 3, wysłana 31.I.1951 z Bukowiny Tatrzańskiej.

Fi.Cp117
40 PLN
3717

1949 wydannie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a.

Fi.Cp 119
22 PLN
SPRZEDANY
3718

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją wielkanocną.

Fi.Cp 110 II a
110 PLN
SPRZEDANY
3719

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp 110IAb
70 PLN
3720

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp 110IIa
70 PLN
3721

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp 110IIb
70 PLN
3722

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją - Tatry w kolorze niebieskim.

Fi.Cp 117
27 PLN
SPRZEDANY
3723

1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze niebieskim i usterką - pionowa linią biegnącą przez rysunek.

Fi.Cp 117a
50 PLN
3724

1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze zielonym.

Fi.Cp 117b
25 PLN
3725

1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowobrązowym.

Fi.Cp 117c
25 PLN
3726

1949 całostka wydanai prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowym.

Fi.Cp 117d
22 PLN
SPRZEDANY
3727

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
3728

1950 cacłostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
3729

1950 cacłostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 121 I
150 PLN
3730

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 15, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
150 PLN
3731

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 22, gwarancja.

Fi.Cp 119 II
80 PLN
SPRZEDANY
3732

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
50 PLN
3733

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 12, gwarancja.

Fi.Cp 124
150 PLN
3734

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 5, gwarancja.

Fi.Cp 109 II
50 PLN
SPRZEDANY
3735

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
3736

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
3737

1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzona litera t w słowie fundament, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
3738

1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50 wadliwie cięta z usterką - kropka nad T w KARTKA, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
3739

1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 23b, gwarancja.

Fi.Cp 110
160 PLN
3740

1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 110
160 PLN
3741

1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 110
160 PLN
3742

1951 całostka z okazji 7 rocznicy powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp 129
10 PLN
3743

1951 całostka wydania obiegowego.

Fi.Cp 130
10 PLN
3744

1951 całostka z wadliwym przesuniętym cięciem, lekko załamany jeden róg.

Fi.Cp 130
50 PLN
3745

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 125
15 PLN
3746

1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzone l w słowie polskiego, gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN
3747

1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i usterką - uszkodzona litera k w słowie pocisk, gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN
3748

1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i z usterką - uszkodzone litery ac w słowie podżegaczom, gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN
3749

1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
3750

1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
23 PLN
SPRZEDANY
3751

1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA, gwarancja.

Fi.Cp 126
35 PLN
3752

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51 i usterką "uszkodzone e w niezwyciężony", gwarancja.

Fi.Cp 125
60 PLN
3753

1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera.

Fi.Cp134
11 PLN
SPRZEDANY