Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
3714 |
1949 Wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu. | Fi.Cp121I |
| 40 PLN | |
3715 |
1949 Wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12, z obiegu. | Fi.Cp122 |
| 25 PLN | |
3716 |
1949 Wydanie prowizoryczne, karta 117 z ilustracją w kolorze zielonym, dofrankowana znaczkami "groszy" z nadrukiem typu 3, wysłana 31.I.1951 z Bukowiny Tatrzańskiej. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN | |
3717 |
1949 wydannie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a. | Fi.Cp 119 |
| 22 PLN SPRZEDANY | |
3718 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją wielkanocną. | Fi.Cp 110 II a |
| 110 PLN SPRZEDANY | |
3719 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 110IAb |
| 70 PLN | |
3720 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 110IIa |
| 70 PLN | |
3721 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 110IIb |
| 70 PLN | |
3722 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją - Tatry w kolorze niebieskim. | Fi.Cp 117 |
| 27 PLN SPRZEDANY | |
3723 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze niebieskim i usterką - pionowa linią biegnącą przez rysunek. | Fi.Cp 117a |
| 50 PLN | |
3724 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze zielonym. | Fi.Cp 117b |
| 25 PLN | |
3725 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowobrązowym. | Fi.Cp 117c |
| 25 PLN | |
3726 |
1949 całostka wydanai prowizorycznego z ilustracją w kolorze oliwkowym. | Fi.Cp 117d |
| 22 PLN SPRZEDANY | |
3727 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 121 I |
| 150 PLN | |
3728 |
1950 cacłostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 121 I |
| 150 PLN | |
3729 |
| 150 PLN | |
3730 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 15, gwarancja. | Fi.Cp 109 II |
| 150 PLN | |
3731 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 22, gwarancja. | Fi.Cp 119 II |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
3732 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11, gwarancja. | Fi.Cp 109 II |
| 50 PLN | |
3733 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 12, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 150 PLN | |
3734 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 5, gwarancja. | Fi.Cp 109 II |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
3735 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
3736 |
| 50 PLN | |
3737 |
1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzona litera t w słowie fundament, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
3738 |
1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50 wadliwie cięta z usterką - kropka nad T w KARTKA, gwarancja. | Fi.Cp 124 |
| 50 PLN | |
3739 |
1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 23b, gwarancja. | Fi.Cp 110 |
| 160 PLN | |
3740 |
1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | Fi.Cp 110 |
| 160 PLN | |
3741 |
| 160 PLN | |
3742 |
1951 całostka z okazji 7 rocznicy powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 10 PLN | |
3743 |
1951 całostka wydania obiegowego. | Fi.Cp 130 |
| 10 PLN | |
3744 |
1951 całostka z wadliwym przesuniętym cięciem, lekko załamany jeden róg. | Fi.Cp 130 |
| 50 PLN | |
3745 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50. | Fi.Cp 125 |
| 15 PLN | |
3746 |
1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VI.50 i usterką - uszkodzone l w słowie polskiego, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
3747 |
1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i usterką - uszkodzona litera k w słowie pocisk, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
3748 |
1951 całostka z hasłem 20b i sygnaturą XI.51 i z usterką - uszkodzone litery ac w słowie podżegaczom, gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
3749 |
1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 25 PLN | |
3750 |
1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51. | Fi.Cp 125 |
| 23 PLN SPRZEDANY | |
3751 |
1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA, gwarancja. | Fi.Cp 126 |
| 35 PLN | |
3752 |
1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51 i usterką "uszkodzone e w niezwyciężony", gwarancja. | Fi.Cp 125 |
| 60 PLN | |
3753 |
| 11 PLN SPRZEDANY | |